Category: Србија

Вила Звончица – Копаоник

Вила Звончица – Копаоник -10% попуст за уплата до 30.09.2019 Цените во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќи / Помалку број на ноќи на барање. Тип на Сместување MAX лица 01.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Jан 12-Jан 12.Jан 19.Jан 19.Jан 26.Jан 26.Jан 02.Фев 02.Фев 09.Фев 09.Фев 16.Фев 16.Фев 23.Фев 23.Фев…
Read more

Вила Копаоник – Копаоник

Вила Копаоник – Копаоник -10% попуст за уплата до 30.09.2019 Цена во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќевања (помалку ноќи само на барање Тип на Сместување Мах Лица 01.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Јан 12-Јан 12.Јан 19.Јан 19.Јан 26.Jан 26.Јан 02.Феб 02.Феб 09.Феб 09.Феб 16.Феб 16.Феб 23.Феб 23.Феб 08.Мар 01.Мар…
Read more

Angella Hotel & Residence 4*

Angella Hotel & Residence 4* -10% попуст за резервација до 31.10.2019 Цените се изразени во € по лице по ноќевање Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање Цените се изразени во € по лице по ноќевање – КРАТОК ПРЕСТОЈ Резервација на барање-исклучиво 5 дена пред термин Период Смена Мин.ноќи Услуга 1/2 1/2+1 1/2+2…
Read more

ŽUPA WELLNESS & SPA 3* – Копаоник / Центар (стаза Мало Езеро)

ŽUPA WELLNESS & SPA 3* – Копаоник / Центар (стаза Мало Езеро) -10% попуст за резервации направени до 30.10.2019 AКЦИЈА Промо Декември SKI OPENING Промо Декември Промо Декември 7=6 7=5 7=6 7=6 7=5 NON REF NON REF Услуга:Наем Бр.на лица 01. Дек 05.Дек 05.Дек 08.Дек 08.Дек 12.Дек 12.Дек 17.Дек 17.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Jан…
Read more

Апартмани Конаци

АПАРТМАНИ КОНАЦИ -10% попуст за резервации до 30.09.2019 Акција Промо Дек Ски Опенинг Промо Дек Промо Дек 7=6 7=5 7=6 7=6 7=5 NON REF Услуга:НАЕМ Max pax 01. Дек 05.Дек 05.Дек 08.Дек 08.Дек 12.Дек 12.Дек 17.Дек 17.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Jан 19.Jан 19.Jан 26.Jан 26.Jан 02.Фев 02.Фев 16.Фев 16.Фев 08.Мар 08.Mар 15.Mар 15.Mар…
Read more

MILMARI RESORT 2019/2020

Период StandaRd soba Komfort soba apartman president apartman 4 osobe 4 OSOBE 3 OSOBE 2 OSOBE 01.12.2019 25.12.2019 45 54 45 54 75 54 26.12.2019 18.01.2020 75 90 75 90 130 100 19.01.2020 01.02.2020 54 65 54 65 90 60 02.02.2020 18.02.2020 65 78 65 78 110 78 19.02.2020 01.04.2020 54 65 54 65 90…
Read more

Grey Hotel 4*-Копаоник

Во цената за сместување во Deluxe собите e вклучено: Сместување на база ноќевање со појадок Паркинг место Користење на Мини Бар (надополнување секој ден) Електричен бокал , Grey вода, чај и кафе во соба / апартман Сеф во соба Прибор за пеглање во соба / апартман Неограничено користење на “Grey Spa” (Spa&Wellness Centar):Затворен базен, пресоблекувална…
Read more

Kompleks Kalman Apartmani – Zlatibor

Комплексот се наоѓа во центарот на Златибор, во апартманската населба Калман, на самата ски патека и неколку чекори од центарот. Во понуда се 22 апартмани, 21 се со 1 спална соба /45m2/ и еден дуплекс апартман со 2 спални соби /60m2/. Комплексот има паркинг, гаража со доплата на лице место, бесплатен Wi-Fi интернет, лифт, рецепција……
Read more

Konaciste Perla – Zlatibor

Коначиште Перла се наоѓа во самиот центар на Златибор, на шеталиштето. Објектот е нов и е од апартмански тип на сместување. Во понуда се 9 апартмани и 3 студија со површина од 30 – 50 м². Апартманите се со една спална соба со брачен кревет, дневна соба каде е тросед или аголна гарнитура на развлекување,…
Read more

Hotel Stara Planina **** – Stara Planina

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2018 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И 15% УПЛАТА ДО 30.11.2018 /ВАЖИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12.-21.12.2018, 02.03.-31.03.2019, 22.12.-28.12.2018, 12.01.-01.02.2019 И 16.02.-01.03.2019/ Хотелот нуди: 146 сместувачки единици (109 соби и 37 апартмани), 3 ката, 5 лифта, подземна гаража (едно паркинг место по соба со претходна резервација). Собите: фен, телефон, sat LCD TV…
Read more