Category: Пампорово

SNEZHANKA 3*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 10% ПОПУСТ 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 02.01 И 31.01.2020 И ПОМЕЃУ 24.02 И 31.03.2020   ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 01.12-23.12 29.02-31.03 24.12-27.12 02.01-28.02 28.12-01.01 DBL STANDARD 1adl…
Read more

Vila Jagoda/Malina 3*

Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат,…
Read more