Category: Зима 2019/20

VILLA JAGODA&MALINA 3*

Вила Јагода и Малина 3* – Боровец – Зима 2019/2020 www.borovetz-resort.com Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за…
Read more

Interhotel Sandanski 4* – 02.01-05.01.2020

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ ТЕРМИН : 02.01-05.01.2020 Тип на сместување 3 ноќевања со појадок Двокреветна соба – делукс 240€ Еднокреветна соба -делукс 190€ Дете до 3.99 год. Бесплатно Дете од 4-11.99 год. на доп.легло 34€ Дете од 12-15.99 год. на доп.легло 79€ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2019 Пакетната цена е…
Read more

Вила Звончица – Копаоник

Вила Звончица – Копаоник -10% попуст за уплата до 30.09.2019 Цените во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќи / Помалку број на ноќи на барање. Тип на Сместување MAX лица 01.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Jан 12-Jан 12.Jан 19.Jан 19.Jан 26.Jан 26.Jан 02.Фев 02.Фев 09.Фев 09.Фев 16.Фев 16.Фев 23.Фев 23.Фев…
Read more

Вила Копаоник – Копаоник

Вила Копаоник – Копаоник -10% попуст за уплата до 30.09.2019 Цена во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќевања (помалку ноќи само на барање Тип на Сместување Мах Лица 01.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Јан 12-Јан 12.Јан 19.Јан 19.Јан 26.Jан 26.Јан 02.Феб 02.Феб 09.Феб 09.Феб 16.Феб 16.Феб 23.Феб 23.Феб 08.Мар 01.Мар…
Read more

Angella Hotel & Residence 4*

Angella Hotel & Residence 4* -10% попуст за резервација до 31.10.2019 Цените се изразени во € по лице по ноќевање Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање Цените се изразени во € по лице по ноќевање – КРАТОК ПРЕСТОЈ Резервација на барање-исклучиво 5 дена пред термин Период Смена Мин.ноќи Услуга 1/2 1/2+1 1/2+2…
Read more

ŽUPA WELLNESS & SPA 3* – Копаоник / Центар (стаза Мало Езеро)

ŽUPA WELLNESS & SPA 3* – Копаоник / Центар (стаза Мало Езеро) -10% попуст за резервации направени до 30.10.2019 AКЦИЈА Промо Декември SKI OPENING Промо Декември Промо Декември 7=6 7=5 7=6 7=6 7=5 NON REF NON REF Услуга:Наем Бр.на лица 01. Дек 05.Дек 05.Дек 08.Дек 08.Дек 12.Дек 12.Дек 17.Дек 17.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Jан…
Read more

Апартмани Конаци

АПАРТМАНИ КОНАЦИ -10% попуст за резервации до 30.09.2019 Акција Промо Дек Ски Опенинг Промо Дек Промо Дек 7=6 7=5 7=6 7=6 7=5 NON REF Услуга:НАЕМ Max pax 01. Дек 05.Дек 05.Дек 08.Дек 08.Дек 12.Дек 12.Дек 17.Дек 17.Дек 22.Дек 22.Дек 29.Дек 29.Дек 05.Јан 05.Jан 19.Jан 19.Jан 26.Jан 26.Jан 02.Фев 02.Фев 16.Фев 16.Фев 08.Мар 08.Mар 15.Mар 15.Mар…
Read more

MILMARI RESORT 2019/2020

Период StandaRd soba Komfort soba apartman president apartman 4 osobe 4 OSOBE 3 OSOBE 2 OSOBE 01.12.2019 25.12.2019 45 54 45 54 75 54 26.12.2019 18.01.2020 75 90 75 90 130 100 19.01.2020 01.02.2020 54 65 54 65 90 60 02.02.2020 18.02.2020 65 78 65 78 110 78 19.02.2020 01.04.2020 54 65 54 65 90…
Read more

Grand Hotel Bansko

Зима 2019/20 – Пакетни цени Hotel GRAND HOTEL 4* – Bansko www.grandhotelbansko.bg Термини Double Standard Double Deluxe Apartment 1 bedroom Apartment 2 Bedroom  минимум сместување 2 возрасни 2 возрасни 2 возрасни 4 возрасни максимум сместување  2 возрасни 2 воз. + 1 дете (0- 5,99) 3 воз. + 1 дете (0-5,99) 2 воз. + 2 деца…
Read more

КАПАДОКИЈА – 4 ноќи

ДАТУМИ НА ЛЕТОВИ Поаѓање (SKP – KAJ) Враќање (KAJ – SKP) Период 4 ноќи Понеделник, Сабота Петок, Среда 02.11.2019 –15.03 2020 (Не важи за период 27.12.2019 – 05.01.2020) КАПАДОКИЈА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Кападокија – Ако постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе изгледа како Кападокија. Регионот е во централна Турција и е познат…
Read more