Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*
| |

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор   Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера) – Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна,…

Mona 4* Zlatibor
| |

Mona 4* Zlatibor

PROMO OFFER Цените се далидни за резервација до 16.10.2023 Hotel Mona Plaza 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди:05.01-21.01/24 Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Single Standart Room 1 77€ Double Standart Room 2 48,5€ Double Comfort Room 2+2 / 3+1 55€ Double Superior Room 2+2/ 3+1 63€ Apartment…