Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник
| |

Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник

Aparthotel & Spa Zoned 4*- Копаоник Цените се изразени по лице на ден на база Појадок и Вечера Цената за Royal Suites се однесува по апартман за маx 6 лица со вклучен Полупансион Детска Недела: 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица Термни на Детска недела се означени во табелата за минимум престој од 5 ноќи…

Vila Milmari
| |

Vila Milmari

Villa / Aparments Milmari – Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи – Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила) – Wi-FI – Надворешен паркинг (лимитиран број на места) – Ски…

Milmari Resort 3+*
| |

Milmari Resort 3+*

Milmari Resort & Spa 3+* Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечерa. Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени) – Неограничено користење на Wellness &…

Nebeska Stolica 1
| |

Nebeska Stolica 1

Nebeska Stolica 1 – Копаоник Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за 7 ноќи – Користење на ски гардеробер – Wi-Fi Bo цената не е вклучено: – Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,52€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (плаќање на рецепција) – Хотелско осигурување за сите гости 0,60€ по…

Angella Hotel & Spa
| |

Angella Hotel & Spa

Во цената е вклучено: – Сместување на база на Појадок и Вечера послужување на оброци е по принцип шведска маса (доколку во хотелот престојуваат под 30 гости се послужуваат на база сет-мени); – Специјален програм за Бебиња (грејач за флаша, маса за пресоблекување, корито за капење, Baby Cot) задолжителна претходна резервација; – Неограничено користење на Спа центар (…

Kraljevi Cardaci Spa 4*
|

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Kraljevi Cardaci Spa 4* -5% попуст за уплата до 30.11.2023 мин 5 ноќи Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера Акција 5+2 – За престој од 5 ноќи, ГРАТИС 2 ноќевања 6+1 – За престој од 6 ноќи , ГРАТИС 1 ноќевање 7+1 – За престој од 6 ноќи, ГРАТИС 1 ноќевање Недела на ГРАТИС СКИ КАРТА -ГРАТИС шестдневен SKI PASS за над…

R’tanj Kopaonik
| |

R’tanj Kopaonik

First Minute понуда од R’tanj R’tanj Kopaonik Eco Resort and Spa 10% попуст за уплата до 15.10.2023 Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период R’TANJ ROOM SUPERIOR ROOM 01.12-22.12 62 75 22.12-29.12 74 87 29.12-02.01 104 121 02.01-21.01 94 111 21.01-04.02 75 84 04.02-14.02 82 99 14.02-18.02 104 121 18.02-03.03 93…

Apartments Konaci 4* Kopaonik
| |

Apartments Konaci 4* Kopaonik

  ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО: – Наем на студио / апартман; – Wi-Fi ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО: – Туристичка такса 1€ за лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-7 години ГРАТИС; (се наплаќа во агенција); – Надворешен Паркинг; Услови за плаќање: – При резервација се остава 50% депозит од вкупната вредност…

Viceroy 5* Kopaonik
| |

Viceroy 5* Kopaonik

VICEROY 5* KOPAONIK       www.viceroyhotelsandresorts.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2023 20% ПОПУСТ за период на престој 10.12-20.04.2024 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК Тип на сместување Лица бр. 01.12-28.12.2023 28.12-08.01.2024 08.01-25.02.2024 25.02-31.03.2024 Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон NEST ROOM 2 За проверка на цена исклучиво во агенција! Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!…