Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник
| |

Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник

Aparthotel & Spa Zoned 4*- Копаоник Цените се изразени по лице на ден на база Појадок и Вечера Цената за Royal Suites се однесува по апартман за маx 6 лица со вклучен Полупансион Детска Недела: 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица Термни на Детска недела се означени во табелата за минимум престој од 5 ноќи…

Vila Milmari
| |

Vila Milmari

Villa / Aparments Milmari – Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи – Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила) – Wi-FI – Надворешен паркинг (лимитиран број на места) – Ски…

Milmari Resort 3+*
| |

Milmari Resort 3+*

Milmari Resort & Spa 3+* Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечерa. Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени) – Неограничено користење на Wellness &…

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*
| |

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор   Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера) – Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна,…

Nebeska Stolica 1
| |

Nebeska Stolica 1

Nebeska Stolica 1 – Копаоник Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за 7 ноќи – Користење на ски гардеробер – Wi-Fi Bo цената не е вклучено: – Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,52€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (плаќање на рецепција) – Хотелско осигурување за сите гости 0,60€ по…

Angella Hotel & Spa
| |

Angella Hotel & Spa

Во цената е вклучено: – Сместување на база на Појадок и Вечера послужување на оброци е по принцип шведска маса (доколку во хотелот престојуваат под 30 гости се послужуваат на база сет-мени); – Специјален програм за Бебиња (грејач за флаша, маса за пресоблекување, корито за капење, Baby Cot) задолжителна претходна резервација; – Неограничено користење на Спа центар (…

Kraljevi Cardaci Spa 4*
|

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Kraljevi Cardaci Spa 4* -5% попуст за уплата до 30.11.2023 мин 5 ноќи Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера Акција 5+2 – За престој од 5 ноќи, ГРАТИС 2 ноќевања 6+1 – За престој од 6 ноќи , ГРАТИС 1 ноќевање 7+1 – За престој од 6 ноќи, ГРАТИС 1 ноќевање Недела на ГРАТИС СКИ КАРТА -ГРАТИС шестдневен SKI PASS за над…

R’tanj Kopaonik
| |

R’tanj Kopaonik

First Minute понуда од R’tanj R’tanj Kopaonik Eco Resort and Spa 10% попуст за уплата до 15.10.2023 Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период R’TANJ ROOM SUPERIOR ROOM 01.12-22.12 62 75 22.12-29.12 74 87 29.12-02.01 104 121 02.01-21.01 94 111 21.01-04.02 75 84 04.02-14.02 82 99 14.02-18.02 104 121 18.02-03.03 93…

Mona 4* Zlatibor
| |

Mona 4* Zlatibor

PROMO OFFER Цените се далидни за резервација до 16.10.2023 Hotel Mona Plaza 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди:05.01-21.01/24 Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Single Standart Room 1 77€ Double Standart Room 2 48,5€ Double Comfort Room 2+2 / 3+1 55€ Double Superior Room 2+2/ 3+1 63€ Apartment…