Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник
| |

Aparthotel & Spa Zoned 4* Копаоник

Aparthotel & Spa Zoned 4*- Копаоник Цените се изразени по лице на ден на база Појадок и Вечера Цената за Royal Suites се однесува по апартман за маx 6 лица со вклучен Полупансион Детска Недела: 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица Термни на Детска недела се означени во табелата за минимум престој од 5 ноќи…

Vila Milmari
| |

Vila Milmari

Villa / Aparments Milmari – Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи – Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила) – Wi-FI – Надворешен паркинг (лимитиран број на места) – Ски…

Milmari Resort 3+*
| |

Milmari Resort 3+*

Milmari Resort & Spa 3+* Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечерa. Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени) – Неограничено користење на Wellness &…

Murite 4*
| |

Murite 4*

Хотел Мурите 4 *        (0 Оцени) MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2023 | БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат ) *Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено Цените се по лице…

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*
| |

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор   Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера) – Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна,…

Nebeska Stolica 1
| |

Nebeska Stolica 1

Nebeska Stolica 1 – Копаоник Во цената е вклучено: – Наем на студио / апартман за 7 ноќи – Користење на ски гардеробер – Wi-Fi Bo цената не е вклучено: – Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,52€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (плаќање на рецепција) – Хотелско осигурување за сите гости 0,60€ по…

Angella Hotel & Spa
| |

Angella Hotel & Spa

Во цената е вклучено: – Сместување на база на Појадок и Вечера послужување на оброци е по принцип шведска маса (доколку во хотелот престојуваат под 30 гости се послужуваат на база сет-мени); – Специјален програм за Бебиња (грејач за флаша, маса за пресоблекување, корито за капење, Baby Cot) задолжителна претходна резервација; – Неограничено користење на Спа центар (…

Mura 4*
| |

Mura 4*

Хотел Мура 4*        (0 Оцени) ХОТЕЛ МУРА 4*- БОРОВЕЦ   Цените се по соба за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН Попуст за рана уплата: 20% до 31.10.2023 ,  15% до 30.11.2023,  10% до 15.12.2023 7=6   14=12 за период од  01.12-21.12.2023 и 08.03-18.04.2024 Вид на сместување Број на лица 01.12-23.12.2023 08.03-18.04.2024 29.12-02.01.2024…

CHAMONIX MONT-BLANC 05.01.2024

CHAMONIX MONT-BLANC 05.01.2024

Традиционално, и оваа зима со Зулу Травел зимувајте во најголемите ски центри во Франција. * Ексклузивно, Ве водиме во CHAMONIX, MONT-BLANC. Шамони е совршено место за оние кои бараат разновиден и атмосферски одмор за скијање во Франција, со височина од 1.035 м. и неспоредлив поглед на пејсажот на Мон Блан кој го одзема здивот. Шамони се…

Les 2 Alpes 05.01.2024

Les 2 Alpes 05.01.2024

Традиционално, и оваа зима со Зулу Травел зимувајте во најголемите ски центри во Франција. * Ве водиме во LES 2 ALPES. Овој живописен, спортски и модерен меѓународен ски-центар е меѓу најголемите и најпознатите во светот. Изграден во 1946 година на некогашните високи пасишта каде се среќаваат северните и јужните Алпи. * LES 2 ALPES е…