Category: Златибор

Моnа 4*

Цените се валидни за резервација до 03.01.2023 Hotel Mona Plaza 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди: 23.12-30.12.22 03.01-21.01.23 22.01-14.02.23 17.02-04.04.23 Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Цена Цена Single Standart Room 1 108€ 108€ 95€ Double Standart Room 2 67€ 67€ 59€ Double Comfort Room 2+2 /…
Read more

Buket 4*

Hotel BUKET 4*- Златибор Валиден за престој 03.01 – 01.07.2023 Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион 1/2 Standart Room 1/2 Comfort Room Single Room Max 2 лица Мах 3 лица Мах 1 лице 67€ 72€ 84€ 1/3 Standart Apartment 1/3 Comfort Apartment 1/3 Buket Apartment Мах 4 лица Мах 4 лица Мах 4 лица 78€ 81€ 84€…
Read more

Iris 4*

Hotel Iris 4*- Златибор Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Термин 1/2 Стандарна Соба 1/2 Комфорт Соба Еднокреветна соба Капацитет на соба Мах 2 лица Мах 3 лица Мах 1 лице 01.11-29.12.2022 39€ 42€ 51€ 03.01-19.02.2023 44€ 47€ 56€ 20.02-01.04.2023 39€ 42€ 51€ Цените се дадени по лице на ден на…
Read more

Aparhotel Konak 4*

Aparhotel Konak 4*- Златибор Цените не се валидни за Нова Година, Сретенски Празник и Велигден Цените се дадени по лице на ден за избрана услуга Услуга Standart Apartment I и II 1 Bed Room Aparment / Superior Aparment 2 Bedroom Aparment Deluxe Single Standart I и II Deluxe Family Aparment Капацитет 2 adl + 2 chd 3 adl + 1 chd 2 adl + 2 chd 3 adl + 1 chd 4 Adl + 1 chd 5 Adl / 6 Adl Ноќевање со Појадок 49€ 59€ 70€…
Read more

Vip Club Casa

Регуларна понуда од Vip Club Casa VIP CASA CLUB Цената е дадена по соба / апартман на ден на база Наем Тип на Соба Капацитет 01.11-29.12.2022 19.02-14.04.2023 02.01-18.02.2023 15.04-01.05.2023 Објект Мах лица Вила Јелена Вила Вина Вила Искра Вила Харизма Вила Пахуља Вила Јелена Вила Вина Вила Искра Вила Харизма Вила Пахуља Standart Studio 2 лица…
Read more

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор

Услови за резервација: – NON-REFUNDABLE ЕARLY BOOKING за сите термини во текот на зимска сезона, 25% попуст на услуга само ноќевање. – Број на соби кои се продаваат под early booking е строго ограничен. – Попустите неможат да се собираат Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера) – Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1…
Read more