Stara Planina Resort 4*
|

Stara Planina Resort 4*

Early Booking Discount понуда од Stara Planina Resort 4* Stara Planina Resort 4* – Stara Planina 10% попуст за уплата до 31.10.2022 5% попуст за уплата до 30.11.2022 *Цена во Двокреветна соба,Двокреветна соба + софа и Супериор Соба се дадени по лице на ден **Цена за Junior,Family и Deluxe Apartmаn се дадени по соба на ден Полупансион + A B C D Тип на соба…