Category: Србија

Mona 4*+

        51

Grand Hotel & Spa 4+*

Early Booking Discount понуда од Grand Hotel & Spa 4+* Hotel Grand & Spa **** е еден од најлуксузните хотели на Копаоник. Изграден 1981 год. како Хотел Караван, од година во година добивал се посовремен изглед и пружал се поквалитетна услуга, за да 2012-та год. стане Grand Hotel & Spa, кога е потполно реновиран и опремен по…
Read more

Putnik 4*

Регуларна понуда од Putnik 4* Hotel Putnik 4* Kopaonik Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера Период Standart Room Family Room Apartment Superior Room Family Superior Room 1/1 1/2 1/3 1/3 1/4 Мин.4 лица 1/1 1/2 1/3 1/4 01.12-23.12 107€ 71€ 78€ 85€ 139€ 92€ 92€ 24.12-28.12 128€ 85€ 94€ 102€ 166€ 111€ 111€…
Read more

Vila Zvoncica

Early Booking Discount понуда од Vila Zvoncica VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – 7 ДНЕВЕН НАЕМ Тип на соба Лица 19.12-26.12 26.12-23.01 23.01-27.02 27.02-06.03 06.03-20.03 20.03-27.03 1+1 студио 2 405 566 505 425 425 425 Апартман 1 4 657 840 657 657 658 658 Апартман 2 6 688 860 708 688…
Read more

SKI OPENING -Gorski Hotel & Spa 4*

Специјална понуда од Gorski Hotel & Spa 4* SKI OPENING 2021 / 2022 Gorski Hotel & Spa 4*- Копаоник 35% попуст на секое дополнително ноќевање ГРАТИС – Ски Карта за 09.12, 10.12 и 11.12 Цените се дадени по лице за пакет од 3 ноќи Тип на Соба Услуга Пакет 3 ноќи 1/1 Superior Room HB 471€ 1/2, 1/3 Superior Room…
Read more

Apartments Kraljevi Cardaci 4*

Early Booking Discount понуда од Apartments Kraljevi Cardaci 4* Апартхотелот е изграден 2011 година. Се состои од неколку згради споени во комплекс. Од 2018 година во понуда е и  детскиот дел во СПА центарот, како и Камин Бар. Од старите содржини, тука се главниот пансионски ресторан, а ла карт ресторан, пивница, еден од најубавите СПА центри…
Read more

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Early Booking Discount понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* Хотелот е изграден 2011 година. Се состои од неколку згради споени во комплекс. Од 2018 година во понуда е и новото хотелско крило, детскиот дел во СПА центарот, како и Камин Бар. Од старите содржини, тука се главниот пансионски ресторан, а ла карт ресторан, пивница, еден од…
Read more

Stara Planina Resort 4*

Early Booking Discount понуда од Stara Planina Resort 4* Stara Planina Resort 4* – Stara Planina *Цена во Двокреветна соба,Двокреветна соба + софа и Супериор Соба се дадени по лице на ден **Цена за Junior,Family и Deluxe Apartmаn се дадени по соба на ден Аll Inclusive Light A B C D Тип на соба Мин / Мах број на возрасни лица 01.12-16.12.2021 05.03-31.03.2022 17.12-30.12.2021 22.01-11.02.2022…
Read more

Vila Kopaonik – Kopaonik

Vila Kopaonik – Kopaonik http://www.vilakopaonik.com/   Vila Kopaonik е еден од поновите објекти на Копаоник. Своите први гости ги примил во декември 2014 год. Се наоѓа на надморска височина од 1710 m во центарот на Копаоник, во непосредна близина на “JAT apartmani”. Објектот е отворен во текот на целата година. Vila Kopaonik е современ објект изграден од првокласните материјали. Во понуда…
Read more

Srebrna Lisica 3*- Kopaonik

Srebrna Lisica 3*- Kopaonik https://www.srebrnalisica.com/ Цена по лице за пакет за наведен број на ноќи на база Појадок и Вечера Тип на Сместување Мах лица 01.12 23.12 23.12-30.12 30.12-02.01 02.01-23.01 23.01-06.03 06.03-13.03 13.03-20.03 20.03-01.04 Мин.Престој 7 7 3 7 7 7 7 7 2+0 Соба 2 180€ 310 228 533 347 310 270 212€ 0+1 / 2+0…
Read more