Category: Србија

Viceroy 5* Kopaonik

JAT Apartments

Специјална понуда од JAT Apartments JAT Aparmets – Kopaonik Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на соби Бр на лица 28.11 05.12 05.12 12.12 12.12 26.12 26.12 23.01 23.01 30.01 30.01 06.02 06.02 20.02 20.02 27.02 27.02 13.03 13.03 10.04 Бр на ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 Акција 10% попуст пресметан во цената 10%…
Read more

Nebeska Stolica 2

Early Booking Discount понуда од Nebeska Stolica 2 NEBESKA STOLICA 2 – Kopaonik 10% попуст за упалта до 20.10.2021 Цената е дадена за наем на СТУДИО / АПАРТМАН за 7 ноќи Доплата за Полупансион е задолжителна во апартмани Смена Сабота/Сабота 7 ноќи Мах лица Период 18.12 25.12 25.12 01.01 01.01 22.01 22.01 29.01 29.01 05.02 05.02 12.02 12.02…
Read more

Nebeska Stolica 1

Early Booking Discount понуда од Nebeska Stolica 1 Nebeska Stolica 1 – Копаоник 10% попуст за уплата до 20.10.2021 Цените се дадени за наем на Студио / Апартман за 7 ноќи Смена Нед / Нед 7 ноќи Мах лица 19.12 26.12 26.12 02.01 02.01 23.01 23.01 30.01 30.01 06.02 06.02 13.02 13.02 20.02 20.02 06.03 06.03 13.03 2+0…
Read more

Vila Milmari

Регуларна понуда од Vila Milmari Villa / Aparments Milmari – Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ Тип на сместување 01.12 27.12 28.12 04.01 05.01 15.01 16.01 10.02 11.02 26.02 27.02 01.04 Мин.ноќи 3 5 3 3 3 3 S2 – Студио за 2 лица 40 68 48 44 56 40 S3- Студио за 3 лица 49…
Read more

Milmari Resort 3+*

Регуларна понуда од Milmari Resort 3+* Milmari Resort & Spa 3+* Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера Tип на сместување Бр на лица 01.12 28.12 28.12 06.01 06.01 10.02 11.02 16.02 17.02 05.03 06.03 01.04 Услуга / ВВ НВ НВ НВ НВ ВВ Standart Room 2 90 162…
Read more

Vila San

Специјална понуда од Vila San Villa San- Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база Наем Период Смена 1/3 Студио 1/4 Апартман 1/6 Апартман 12.12-19.12 Нед/Нед 40 55 80 19.12-26.12 Нед/Нед 53 80 93 26.12-02.01 Нед/Нед 98 130 142 02.01-23.01 Нед/Нед 53 79 95 23.01-06.02 Нед/Нед 47 69 85 06.02-20.02 Нед/Нед 70 88 110…
Read more

Club A 3*

Early Booking Discount понуда од Club A 3* Hotel Club A 3* – Kopaonik https://www.cluba.rs/sr/pocetna/ Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период Смена Мин.ноќи Двокреветна Соба Трокреветна Соба Еднокреветна соба 02.12-12.12 Нед/Нед 3 45 63 12.12-17.12 Нед/Пет 5 75 105 17.12-20.12 Пет/Пон 3 45 63 20.12-27.12 / 3 58 81…
Read more

Aparthotel & Spa Zoned 4*

Early Booking Discount понуда од Aparthotel & Spa Zoned 4* Aparthotel & Spa Zoned 4*- Kopaonik Цените се изразени по лице на ден на база Појадок и Вечера од минимум 7 ноќи смена недела / недела За пократок престој на барање со доплата од +20% на цените! Термин Studio (1/1,1/2+1) Studio Lux (1/1,1/2+1) Apartment (1/2+2,1/2+3) Superior…
Read more

Angella Hotel & Spa 4*

Early Booking Discount понуда од Angella Hotel & Spa 4* Angella Spa & Wellness 4*- Kopaonik Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера 10% попуст за уплата до 31.10.2021 Попустот за рана уплата важи за период на престој 01.12-24.12 / 16.01-03.04.2022 Период Смена Мин.ноќи 1/2, 1/2+1, 1/2+2, 1/1+1 1/1 Апартман со 1 спална 01.12-05.12 – 2…
Read more