Category: Копаоник

Vila Kopaonik

Early Booking Discount понуда од Vila Kopaonik Vila Kopaonik – Kopaonik http://www.vilakopaonik.com/ 10% попуст за уплата до 30.09.2022 Цените се дадени по СОБА за 7 ноќи Тип на сместување Мах лица 04.12-11.12 11.12-25.12 25.12-29.01 29.01-12.03 12.03-26.03 Број на ноќи 3 3 7 7 3 1+1 Студио До 3 512 555 555 512 512 2+1 Студио До 5 597…
Read more

Vila Zvoncica

Early Booking Discount понуда од Vila Zvoncica VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com 10% попуст за уплата до 30.09.2022 ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ЗА 7 НОЌИ Тип на соба Лица 04.12-11.12 11.12-25.12 25.12-29.01 29.01-12.03 12.03-26.03 Студио 1+1 До 2 512 597 640 555 512 Апартман 2 До 6 725 767 1.025 767 725 Апартман 3 До 8 767 836 1.109 836 767 ВИП…
Read more

Grand Hotel & Spa 4+*

Early Booking Discount понуда од Grand Hotel & Spa 4+* Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** Kopaonik 10% попуст за уплата до 31.10.2022 Цените се изразени во € по соба на ноќевање Помал број на ноќевање исклучиво на барање Период Мин.ноќи Услуга Гранд Соби Standard Superior Deluxe Family 2 pax 2 pax 2 pax 2 pax 12.12 –…
Read more

VICEROY 5*

VICEROY 5* KOPAONIK                                         www.viceroyhotelsandresorts.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК Тип на сместување Лица бр. 01.12-28.12.2022 28.12-08.01.2023 08.1-25.02.2023 25.02-31.03.2023 Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон Без Балкон Со Балкон NEST ROOM 2 За проверка на цена исклучиво во агенција! Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација! KING ROOM 2 DOUBLE QUEEN 2/4 KOPAONIK SUITE 2/4 KARAMAN SUITE 2/4…
Read more

Gorski Hotel & Spa 4*

Gorski Hotel & Spa 4* Kopaonik Early Booking -15% попуст за уплата до 15.10.2022 (попустот се пресметува само на услуга ноќевање) Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на сместување Капацитет на соба 01.12 10.12 11.12 15.12 16.12 22.12 23.12 29.12 30.12 03.01 04.01 12.01 13.01 14.01 15.01 16.01 17.01 21.01 22.01 28.01…
Read more

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Акција 6+1 – За престој од 6 ноќи , ГРАТИС 1 ноќевање 5+2 – За престој од 5 ноќи, ГРАТИС 2 ноќевања Недела на ГРАТИС СКИ КАРТА -ГРАТИС шестдневен SKI PASS ЗА ВОЗРАСНИ (акцијата се однесува исклучиво на седумдневни аранжмани од Нед/Нед) -30% попуст за НАЕМ на ски опрема за возрасни (акцијата се однесува исклучиво…
Read more

Apartments Kraljevi Cardaci 4*

*За престој помалку од 3 ноќи цените се зголемуваат +20% Early Booking 10% попуст за уплата до 01.10.2022 Акција 6+1* – За престој 6 ноќи, ГРАТИС 1 ноќевање 5+2* – За престој од 5 ноќи, ГРАТИС 2 ноќевања Напомена: Акците се валидни за термини означени со црвена боја во табелата! Акции и Early Booking се…
Read more

Hotel Putnik 4* Копаоник

Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера – Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум) – Фитнес Центар -Трансфер на релација хотел – центар-хотел (распоред истакнат на рецепција) Во цената не е вклучено: – Користење на Хамам – Игротека за деца…
Read more

Club A 3*

Во цената е вклучено: – Појадок и вечера ( шведска маса) – Wi-Fi низ цел хотел – Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи) Во цената не е вклучено: – Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се…
Read more