Category: ЗИМА 22/23

Mona 4*+

First Minute понуда од Mona 4*+ First Minute Offer Цените се валидни за уплата до 31.10.2022 Hotel Mona 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди: 20.12-30.12.22 17.02-01.04.23 03.01-22.01.23 22.01.-14.02.23 Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Цена Цена Single Standart Room 1 63€ 85€ 71€…
Read more

Apartmanski Komplex Pirin Golf 4*

AПАРТМАНСКИ КОМПЛЕКС ПИРИН ГОЛФ 4* ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ: 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТЕНИ 100 % ДО 30/11 Посочените цени се изразени  во евра ПО СОБА /Апп.  на ден и вклучуваат: Ноќевање на база ноќевање со појадок /BB/ или ноќевање, појадок и вечера /HB/, со цена во зависиност од бројот на резервираните денови. Појадокот се сервира во период од 07:30ч. до 10:00ч.…
Read more

Pirin Golf & Spa 5*

 ПИРИН ГОЛФ СПА 5 * – БАНСКО   Локација: Хотелот “Пиpин Голф и Спа” е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км одалеченост од ски лифтот и 13 км од центарот на Банско. Капацитет : Во склоп на ресортот има голем број модерно уредени соби, студија и апартмани од различна категорија.…
Read more

Ores Boutique 5*

First Minute понуда од Ores Boutique 5* ORES BOUTIQUE HOTEL 5* BANSKO                                                      www.ores.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 1 01.12.2022 22.12.2022 23.12.2022 28.12.2022 29.12.2022 02.01.2023 03.01.2023 14.01.2023 15.01.2023 26.01.2023 27.01.2023 18.02.2023 19.02.2023 25.02.2023 26.02.2023 16.04.2023 STANDARD ROOM DOUBLE ROOM 151 216 258 216 171 216 171 151 SINGLE ROOM 150 215 257 215…
Read more

Platinum Hotel & Casino 4*

First Minute понуда од Platinum Hotel & Casino 4* PLATINUM HOTEL & CASINO 4* BANSKO                www.bansko.platinum.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 1 25.11.2022 16.12.2022 17.12.2022 26.12.2022 27.12.2022 03.01.2023 04.01.2023 07.01.2023 08.01.2023 19.01.2023 20.01.2023 12.02.2023 13.02.2023 29.03.2023 ECONOM ROOM DOUBLE ROOM 125 162 236 162 125 136 125 DOUBLE ROOM+EXTRA BED 175 227 330…
Read more

Guinness 4*

First Minute понуда од Guinness 4* MPM HOTEL GUINNESS 4* BANSKO                                                                    www.mpmhotels.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 1 01.12.2022 22.12.2022 23.12.2022 29.12.2022 30.12.2022 06.01.2023 07.01.2023 13.01.2023 14.01.2023 10.02.2023 11.02.2023 18.02.2023 19.02.2023 17.03.2023 18.03.2023 13.04.2023 14.04.2023 18.04.2023 STUDIO SINGLE ROOM 94 135 175 135 100 135 100 94 100 STUDIO 2 ADULTS 110 136…
Read more

Apart Hotel Kamelia 4*

First Minute понуда од Apart Hotel Kamelia 4* KAMELIA COMPLEX 4*PAMPOROVO                       www.kamelia-hotel-pamporovo.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН – НОЌЕВАЊЕ 01.12.2022 15.12.2022 16.12.2022 27.12.2022 28.12.2022 01.01.2023 02.01.2023 07.01.2023 08.01.2023 19.01.2023 20.01.2023 04.03.2023 05.03.2023 10.04.2023 1 BEDROOM APARTMENT APARTMENT 2 AD 67 96 138 96 78 96 67 APARTMENT 2 AD+EXTRA BED 94 134 193 134 109 138…
Read more

Perelik 5*

First Minute понуда од Perelik 5* PERELIK 5* PAMPOROVO                                                www.perelikhotel.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 01.12.2022 16.12.2022 17.12.2022 28.12.2022 29.12.2022 03.01.2023 04.01.2023 20.01.2023 21.01.2023 17.02.2023 18.02.2023 03.03.2023 04.03.2023 09.04.2023 JUNIOR SUITE SINGLE ROOM 79 85 179 85 90 85 79 SUITE 2 ADULTS 102 114 180 114 125 114…
Read more

Villas Malina 3*

First Minute понуда од Villas Malina 3* VILLAS MALINA 3* PAMPOROVO            www.malina-pamporovo.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 16.12.2022 29.12.2022 30.12.2022 02.01.2023 03.01.2023 20.01.2023 21.01.2023 05.03.2023 06.03.2023 31.03.2023 VILLAS VILLA 2 ADULTS 98 136 98 109 87 VILLA 3 ADULTS 121 170 121 132 110 VILLA 4 ADULTS [4ADL] 145 200…
Read more

Orlovetz 5*

First Minute понуда од Orlovetz 5* ORLOVETZ 5* PAMPOROVO                                        www.hotelorlovetz.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 01.12.2022 16.12.2022 17.12.2022 28.12.2022 29.12.2022 03.01.2023 04.01.2023 20.01.2023 21.01.2023 17.02.2023 18.02.2023 03.03.2023 04.03.2023 09.04.2023 STANDARD DOUBLE ROOM 102 114 180 114 125 114 102 DOUBLE ROOM+EXTRA BED 141 156 248 156 172 156 141 SINGLE…
Read more