Category: Бугарија

Interhotel Сандански – Ден на Вљубените -пакет 14.02-16.02.2020

Interhotel Сандански – пакет 14.02-16.02.2020 Цените се за соба за 2 ноќевања со појадок – БЕЗ ПРЕВОЗ Сместување / капацитет Промо цени до 20.01.2020 Цени од 21.01.2020 Двокревeтна лукс соба / цена за 2 лица / 145€ 155€ Еднокревтна соба / цена за 1 лице / 105€ 115€ Двокреветна+еднокревтна соба / цена за 3 возрасни лица / 245€ 265€…
Read more

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – 2020

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) – СПА 2020 www.hotsprings-spa.com HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) www.hotsprings-spa.com Редовен ценовник за 2020 год. Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит(2+2) 05.01-07.03.2020 Недела-четврток 62€ 65€…
Read more

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) – СПА 2019

www.hotsprings-spa.com СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – плати 3, користи 4 ноќевања : БОНУС 3 =4 за резервации со период на престој 23.09-19.12.2019 (не се комбинира со 10% и 15% попуст) Редовен ценовник за 2019 год. Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит(2+2) 06.01-23.03.2019 Петок и…
Read more

СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5* Ќустендел

СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5*   – Ќустендил Цените се валидни за период : 01.06–15.09.2019  Тип на сместување Пакет за 2 ноќевања(викенд) ПОЛУПАНСИОН Двокреветна ЛУКС2 возрасни 226 € Двокреветна ЛУКС2 возрасни и 1 дете од 6-13.99 год. 269 € Двокреветна ЛУКС3 возрасни    298€ Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно Цените се за пакет 2 ноќевања  и  вклучуваат…
Read more

Св. Никола 3* Сандански

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија. Вид на соба Ноќевање со појадок Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 20 € по лице Двокреветна ЛУКС соба (2+0) 25 € по лице Студио…
Read more

Park Hotel Pirin 5* Sandanski

ЕСЕНСКИ СПА ПАКЕТ Цени валидни за период на престој : 29.09-01.12.2019 (мин. 3 ноќевања) Вид на сместување ПОЛУПАНСИОН Двокреветна соба (2+1) 103€ Еднокреветна соба 82€ Цените се за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат: Ноќевање со појадок и вечера Интернет, паркинг, транспорт до цeнтарот на градот Користење на фитнес, детски базен, џакузи, затворен базен со хидромасaжни џетови Сауна парк/ финска…
Read more

Inter Hotel 4* Сандански

НАМАЛУВАЊЕ : 20% попуст на цените за ноќевање со појадок (НП) за период на престој до 30.09.2019 | Доплата за вечера – 12€ возрасен, 8€ дете од 4-11.99 год.  Поради реновирање на собите од 01 – 04 кат во периодот до 30.09.2019, хотелот одобрува попуст. Однапред се извинуваме за непријатности што може да ги предизвикаат тие поправки…
Read more

Спа Хотел Медите 5* Сандански

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* Тип на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба делукс (2+0) 159€ Двокреветна соба премиум (2+1) 173€ Деца до 11.99 год. на доп.легло Бесплатно Возрасен на доп.легло 28€ Цените се за 2 лица за 2 ноќевања и вклучуваат : Ноќевање со појадок Користење на СПА Центар и базени со минерална вода Сауна,…
Read more

Апарт Хотел Медите 3* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници) Тип на сместување Цена за наем Двокреветна соба (2+1/3) 23€ Еднокреветна соба 18€ Студио (2+1/3) 38€ Едноспален апартман (2+1/3) 42€ Двоспален апартман (4+1/5) 51€ Дополнителни услови : Дете до 1.99 год. – бесплатно Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни…
Read more

ХОТЕЛ ОРБЕЛ

Хотел Орбел се наоѓа се наоѓа во Добриниште. и нуди современи соби со приватни тераси и панорамски поглед на Родопските Планини. Хотел Орбел нуди соби, апартмани, и мазонети опремени со модерен мебел. Секоја од нив има пристап до интернет и кабловска телевизија. Гостите можат да уживаат во голем затворен базен или да се релаксираат во…
Read more