Category: Индивидуално

Maestral Casino & Spa 5* BUDVA

Специјална понуда од Maestral Casino & Spa 5* ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН HOTEL MAESTRAL RESORT & CASINO 5* Термин 21.04-26.04.2022 Цена по соба на ден 153€ на база ноќевање со појадок Во цената е вклучено: – Ноќевање со појадок; – Неограничено користење на Спа центар: Внатрешен баезен, сауна, џакузи… – Фитнес Центар – Надворешен паркинг; – Wi- Fi низ цел хотел; Во цената…
Read more

Iberostar Slavija 5*BUDVA

Специјална понуда од Iberostar Slavija 5*BUDVA * Период на престој 01.04-05.05.2022 * 49€ по лице на ден на база НВ во Double Standart Room * 1 дете до 11,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица. * Максимален број на лица во Double Standart Room е 2 ADL+ 1 CHD * Дете на возраст 12-14,99 години има 50% попуст * Допплата за еднокреветна соба +40% * Минимум престој 2 ноќи * За престој над 5+ ноќи се одробрува 10% попуст за long…
Read more

Велигден-Athos Palace Hotel 4*-Халкидики  21 April – 25 April 2022 2, 3 & 4 ноќевања –Велигден пакет во евра по лице Вид на соба 2ноќевања 3ноќевања 4ноќевања Двокреветна поглед градина 136€ 149€ 179€ Двокреветна поглед море 143€ 158€ 179€   Петок: Вечера на шведска маса Сабота: Појадок и вечера Недела: Појадок и Велигденски ручек со…
Read more

Simantro Beach Hotel 5* Grcija

Велигден- Simantro Beach Hotel 5*   21 April -25 Apri 2022 2, 3 & 4 ноќевања на база полупансион- Велигден пакет во евра по лице Вид на соба 2дена 3дена 4дена Двокреветна соба 159€ 153€ 189€   На 24.04.2022 организиран велигденски  ручек со фолклорна програма 1 2 3 4 5 Previous Next

Poseidon Palace Hotel 4*-Pieria Grcija

Велигден Poseidon Palace Hotel 4*-Pieria     22 April – 26 April 2022 3 & 4 ноќевања –Велигден пакет во евра по лице на база полупансион Вид на соба 3ноќевања 4ноќевања Двокреветна 172 229€ Петок: Вечера на шведска маса Сабота: Појадок и вечера Недела: Појадок и Велигденски ручек со музика во живо, околу 11.30 часот…
Read more

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* Пакет Велигден Hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Термин 21.04-26.04.2022 Цената е дадена за 2 лица на ден на база Полупансион Тип на сместување Цена Standart Room 169€ Superior Room 199€ Family Room 189€ Junior Suite 260€ Family Suite 300€ Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и…
Read more

Tonanti 5*

Специјална понуда од Tonanti 5* ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA 215€ пакет од 3 ноќи по лице во Standart Room 239€ пакет од 3 ноќи по лице во Lux Room Во цената е вклучено: – Полупансион – појадок и вечера – Свечен велигденски ручек со музички програм – Неограничено користење на Wellness & Spa: затворен базен, финска сауна, био…
Read more

Pirin Park 5*

Специјална понуда од Pirin Park 5* Пакет Велигден HOTEL PIRIN PARK 5*- Сандански Цените се валидни за период 21.04-26.04.2022 ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ Цена по соба на ден за мин. 3 ноќи Цена по соба на ден за мин 4 ноќи Double Superior Room – 2 возрасни 134€ 124€ Double Superior – 2 возрасни + 1 дете 155€ 142€ Double…
Read more

Medite Spa & Villas 5*

Специјална понуда од Medite Spa & Villas 5* Пакет Велигден Medite Spa Resort & Villas 5*- Сандански Цените се вадлидни за период 21.04-26.04.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС со две возрасни лица Цена по соба за пакет 3 / 4 ноќи Тип на Соба Пакет 3 ноќи ВВ Пакет 3 ноќи НВ Пакет 4 ноќи ВВ Пакет…
Read more

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Велигден-Интер Хотел Сандански 4* ВЕЛИГДЕН 2022 Цени валидни за период на престој од 21.04-25.04.2022 Тип на сместување 3 ноќевања со појадок 3 полупансиони 4 ноќевања со појадок 4 полупансиони Двокреветна соба (2+1) / 493€ 518€ 613€  Супериор соба (2+2) / 562€ 610€ 700€ Студио стандард (2+2) / 647€ 721€ 809€ Апартман стандард (2+2) / 711€ 805€ 889€ Фамилијарен…
Read more