Category: ТОП ПОНУДИ

ДУБАИ НОВА ГОДИНА

НОВАТА 2021 НЕКА ВИ ПОЧНЕ СПЕКТАКУЛАРНО ВО УНИКАТНИОТ ДУБАИ 29.12.2021-03.01.2021 – ПРОГРАМА ОД БЕЛГРАД     ПРОМОЦИЈА ЗА НОВА ГОДИНА – Millennium AL Barsha 4* / 7 ноќи 26.12.2020-02.01.2021 – 929 eur 27.12.2020-03.01.2021 – 999 eur 29.12.2020-05.01.2021 – 1.119 eur ПАКЕТ ЦЕНИ за 8 дена- 7 ноќи (хотел 4*) *** промоцијата е валидна до пополнување…
Read more

НЕЗАБОРАВНА НОВА ГОДИНА НА ОСТРОВОТ ЗАНЗИБАР

Нова година на островот Занзибар! 10 дена / 7 ноќи / 7 појадок и / 6 вечери и вклучена Новогодишна вечера во хотелот на островот Занзибар.                             По цена од 2040 евра.   Датуми: 28.12.2020 – 06.01.2021 10 дена / 7 ноќи / 7 појадоци / 6 вечери и вклучена Новогодишна вечера  во хотелот на…
Read more

ЗАНЗИБАР

Тропска идила на рајскиот остров веќе од 1100 ЕУР Миризливиот Занзибар, магичен, егзотичен, романтичен… див и софистициран… секако незаборавен и маѓепсувачки. Еден од најегзотините острови на светот.. ИНДИВИДУАЛНИ ДАТУМИ НА ПОАЃАЊЕ И ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ПРЕСТОЈОТ Долунаведените програми се креирани со пример датуми на патување и престој од 7 ноќи / 9 дена, со сместување во…
Read more

МАЛДИВИ 22.12.2020-28.12.2020

Католички БОЖИЌ НА МАЛДИВИ Со директен чартер лет од Софија Дата: 22.12.2020 – 28.12.2020 7 дена / 5 ноќевања ПРОГРАМА Прв ден 22.12.2020 /Вторник/: Софија-Мале Состанок на аеродромот во Софија, Терминал 1 за директен чартер лет до Мале, Малдиви, со авиокомпанија Gullivair со број на лет TJJ 701 во 22:00 ч. Втор ден 23.12.2020 /Среда/:…
Read more

КАПАДОКИЈА Нова Година 30.12.2020-04.01.2021

Посетете ја волшебната Кападокија Индивидуална авионска програма 30.12.2020-04.01.2021 6 дена / 5 ноќи Детали од лет TK1004 30DEC SKPIST 0905 1240 TK2016 30DEC ISTASR 1450 1610 TK2013 04JAN ASRIST 1535 1730 TK1005 04JAN ISTSKP 2010 195030.12.2020 / 1 Ден Пристигнување на аеродромот во Скопје 3 часа пред лет. Полетување за Кападокија преку Истанбул во 09:05 и…
Read more

ИСТАНБУЛ Нова Година 

НОВА ГОДИНА  ИСТАНБУЛ НОВА 2021 ГОДИНА     царската престолнина на два континенти     Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања       30 Декември 2020 (Среда)       СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ Состанок на групата на аеродром во Скопје во 06:05 часот. Полетување за Истанбул во 09:05 часот. Слетување во 12:40 часот по локално време.…
Read more

Занзибар – 2020-21

    ЗАНЗИБАР | Авионски превоз | 09 Дена – 7 Ноќевања Програма- со важност од 01 декември 2020 Синоним за рај или хедонизам – островот Занзибар (Zanzibar). Островот на зачините е тропски остров на кој во својата историја влијание имале персиската, арапската, португалската и британската култура. Занзибар (Zanzibar) служел како место за одмор на…
Read more

Uludag Tурција – Зима 2020/21

Ски центар Uludag, 36km јужно од Бурса, еден од најпознатите зимски ски центри во Турција. Во минатото поpoзнат по Античкото име Olympos Misios , во митологијата познато како место каде сто Боговите ја гледале Тројанската војна. Uludag е највисоката планина во Западна Анадолија, со врвот Кара Тепа (2543m). Иделно за скијање и скијање на даска…
Read more

ДУБАИ 05.12-10.12.2020

ОДИМЕ ПОВТОРНО ВО ДУБАИ 05-10.12.2020 ПРОГРАМА ОД БЕЛГРАД ***со вклучен PCR тест за Дубаи*** ПЕРИОД НА ПАТУВАЊЕ 05-10.12.2020 – 6 ДЕНА/ 5 НОЌИ ХОТЕЛ УСЛУГА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ First Central Hotel Suites 4* – TCOM НП 629 € Millennium AL Barsha 4* – Al Barsha НП 659 € Stella Di Mare Dubai Marina Hotel 5*…
Read more

ХУРГАДА ноември-декември

ХУРГАДА НОЕМВРИ И ДЕКЕМВРИ 2020/ 8 ДЕНА – 6 НОЌИ/ АВИОНСКА ПРОГРАМА ОД БЕЛГРАД   УПЛАТА Плаќањето се врши исклучиво во денарска противвредност според наведената денарска цена (курс 1еур=62мкд). За резервација на аранжманот задолжителна е аконтација од 50%, целосна уплата најдоцна 10 дена пред поаѓање Агенцијата го задржува правото на промена на цената доколку дојде…
Read more