Category: ТОП ПОНУДИ

SANTORINI 19.05

САНТОРИНИ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ Автобус 6 дена / 3 ноќевања 19.05-24.05.2022     ЗА СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВЕ ВОДИМЕ НА НАЈРОМАНТИЧНИОТ ОСТРОВ САНТОРИНИ период: 19.05-24.05.2022   ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ——— 209 €/12 960 ден.   Опис на островот Симболот на грчкиот туризам, наречен Санторини, а препознатлив по куќичките од бел камен со плави покриви и е еден…
Read more

Кушадаси -Памук Кале-Мармарис-Островот на Клеопатра-Островот на желките-Реката Даљан-Саримсакли- Островот Џунда-Ѓаволската трпеза

  Неповторливо доживување на Tурската ривиера Кушадаси -Памук Кале-Мармарис-Островот на Клеопатра-Островот на желките-Реката Даљан-Саримсакли- Островот Џунда-Ѓаволската трпеза (09.06.2022-17.06.2022)   Комплетна програма со 7 ноќевања без никакви доплати: 5 All Inclusive + 2 полупансиони + 3 ручеци Многу изненадувања ќе открие ова патување! Егејското и Средоземното Море ќе Ве милуваат со својата медитеранска клима… Ќе зачекорите на памучните карпи на Памук Кале,…
Read more

Grandotel 4* Hanioti

First Minute понуда од Grandotel 4* Hanioti GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       www.grandotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС 10 28.04-31.05 01.06-15.06 16.06-30.06 01.07-25.08 26.08-15.09 16.09-30.09 01.10-15.10 Apartment 2 pax 119 168 208 307 208 168 119 1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 2 дете од 2-11.99 г. 16 16 16 18 16…
Read more

ЛЕТО ВО СИЦИЛИЈА-БИСЕРОТ НА ИТАЛИЈА

СИЦИЛИЈА-БИСЕРОТ НА ИТАЛИЈА Обиколка на целиот остров со посета на Сплит и Дубровник! ТАОРМИНА-ЕТНА-СИРАКУЗА-КАТАНИЈА-НОТО-МОДИКА-РАГУЗА-СИВОКА-ПАЛЕРМО-МОНРЕАЛ-ЧЕФАЛУ-АГРИЏЕНТО-ПИАЦА АРМЕРИНА   (02.07.2022-12.07.2022) Земја на митови и легенди, чудовишта и богови… Земја на раскошно културно наследство и природни богатства…На листата на желбите на сите освојувачи… Под будното око на застрашувачкиот и воедно восхитувачки вулкан Етна… Легендата вели дека кога Господ го создавал…
Read more

Blue Lagoon Princess 5*-special offer

Специјална понуда од Blue Lagoon Princess 5* BLUE LAGOON PRINCESS 5* KALIVES www.bluelagoongroup.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО 2/1/BO 02.05.21 14.05.21 15.05.21 05.06.21 06.06.21 03.07.21 04.07.21 24.07.21 25.07.21 28.08.21 29.08.21 04.09.21 05.09.21 18.09.21 19.09.21 29.09.21 30.09.21 10.10.21 DELUXE SUITE PRIVATE POOL 2 ADL 429 486 572 613 656 613 572 486 429 1…
Read more

Putnik 4*

Специјална понуда од Putnik 4* ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК Термин 21.04-26.04.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 4 дена / 3 ноќи 195€ по лице 5 дена / 4 ноќи 260€ по лице 6 дена / 5 ноќи 285€ по лице 7 дена / 6 ноќи 342€ по лице Во цената е вклучено: –…
Read more

Elinotel Apolamare 5*

First Minute понуда од Elinotel Apolamare 5* ELINOTEL APOLAMARE ***** HANIOTI www.apolamare-hotel.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН 2/4 28.04.22 22.05.22 23.05.22 18.06.22 19.06.22 09.07.22 10.07.22 23.07.22 24.07.22 16.08.22 17.08.22 30.08.22 31.08.22 20.09.22 21.09.22 18.10.22 DELUXE SUITE TWO BEDROOMS SEA VIEW 2 ADL 229 287 399 608 665 608 394 204 1 ADL 229 287 399…
Read more

ДУБАИ СО АВИОН ОД СКОПЈЕ АПРИЛ 2022

Опис *** СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА – индивидуална програма / ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА МЕСТА ВО ПРОМОЦИЈА Цените се пакет цени по лице изразени во ЕВРА за уплата во денари (курс 1ЕУР=62МКД) и валидни до пополнување на места по дадени цени на авион (Ве молиме пред резервација да ја проверите цената и расположливоста на места – на барање)…
Read more

Lagomandra Hotel & Spa 4* – SPECIAL OFFER

First Minute понуда од Lagomandra Hotel & Spa 4* LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4*                              www.lagomandrabeach.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/0 22.04-20.05 21.05-11.06 12.06-25.06 26.06-04.09 05.09-15.09 16.09-30.09 01.10-26.10 Deluxe Family Room 49 70 106 130 106 70 49 Трето лице 23 23 23 23 23 23 23 1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис…
Read more

Шпанија Лето 2022

Шпанија Лето 2022 Земја со богата историја, традиција и култура. Земја на Фламенгото, коридата и виното. Сончева, топла и возбудлива 24 часа. Ве водиме на Коста Брава – “ Дива Обала” , со стрмни, избраздани карпи и проѕирно сино море, скриени заливи, широки песочни плажи, во позадина со борова и храстова шума. Коста Брава т.е.…
Read more