Category: Копаоник

JAT APARTMANI (Центар)

JAT APARTMANI (Центар) Цените се дадени во ЕУР по Студио / Апартман за 7 ноќи -10% попуст за уплата до 15.11.2020 Период 29.Нов 20.Дек 20.Дек 27.Дек 27.Дек 03.Jан 03.Jан 10.Jан 10. Jан 17. Jан 17. Jан 24.Jан 24.Jан 31.Jан 31.Јан 14.Фев 14.Фев 21.Фев 21.Фев 28.Фев 28.Фев  14.Мар 15.Mар 05.Aпр Бр на ноќи 7 7 7…
Read more

Angella Hotel & Residence ****

сезона 2020/2021 Цените се изразени по ЛИЦЕ на ДЕН – ПОЛУПАНСИОН период смени мин.ноќи соби 1/2, 1/2+1, 1/2+2 соби 1/1 лукс апартман цени по лице на ден 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2020 29.11-06.12.20 – – 49 75 65 03.12-06.12.20 – 3 55 82 70 06.12-12.12.20 – 3 55 82 70 12.12-17.12.20 саб-чет 5…
Read more

ŽUPA WELLNESS & SPA3* Центар

ŽUPA WELLNESS & SPA3*, Центар (стаза Мало Езеро) 10% попуст за уплата до 31.10.2020 Цена за наем на апрартмна за 7 ноќи (освен Промо Декември каде цената е по ноќевање по апартман Акциите означени со црвено се пресметани во цената AКЦИЈА   Промо Декември -20%   -11%   -20%     -10%   7=5 7=6…
Read more

Zoned Spa Aparthotel 4*

Zoned Spa Aparthotel 4*-Kопаоник (Туристичка Населба) Ценовник Зима 2020 / 2021 Apart Spa Hotel Zoned 4* Смена:Нед/Нед Студио (1/1, 1/2+1) do 28m2 Студио Лукс (1/1, 1/2+1) do 32m2 Апартман (1/2+2, 1/2+3) do 40m2 Супериор Апартман (1/2+2, 1/2+3) do 55m2       Кралски Апартман (1/4+2) 140m2 29.11.-13.12. HB 38 42 50 55 320 13.12.-20.12. HB…
Read more

Vila Zvoncica (centar)

Вила Звончица (Центар) CENE U EUR PO STUDIJU/APARTMANU ZA NAVEDENI BROJ NOĆI. MANJI BROJ NOĆI NA UPIT Тип на Сместување MAX ЛИЦА 01.Дек 20.Дек 20.Дек 27.Дек 27.Дек 03.Jан 03.Јан 24.Jан 24.Jан 31.Jан 31.Jан 14.Фев 14.Фев 21.Фев 21.Фев 28.Фев 28.Фев 07.Мар 07.Mар 14.Mар 14.Mар 21.Mар 21.Mар 04.Aпр Бр на ноќи 1 7 7 7 7 7…
Read more

Vila Kopaonik (centar)

Вила Копаоник (центар) Цена во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќи Помал број на ноќевање исклучиво на барање Тип на Сместувања Мах лица 01.Дек 20.Дек 20.Дек 27.Дек 27.Дек 03.Jан 03.Jан 10.Jан 10.Jан 31.Jан 31.Jан 14.Фев 14.Фев 21.Фев 21.Фев 07.Mар 07.Mар 14.Мар 14.Mар 21.Mар 21.Mар 04.Апр Бр на ноќи 1 7 7…
Read more

HOTEL SREBRNA LISICA***

HOTEL SREBRNA LISICA***, стаза Mало Езеро (центар) Цените се изразени во Еur по лице за наведен број на ноќи на база Полупансион Tип на Сместување Mах Лица 16.Дек 23.Дек 23.Дек 30.Дек 30.Дек 03.Jан 03.Jан 10.Jан 10.Jан 17.Jан 17.Jан 31.Jан 31.Jан 14.Фев 14.Фев 07.Мар 07.Мар 14.Mар 14.Mар 21.Aпр 21.Mар 04.Aпр Бр на ноќи 7 7 4…
Read more

Hotel Putnik

-10% попуст за уплата до 31.10.2020 Период Услуга STANDARD FAMILY APARTMAN Superior Room Superior FAMILY 1/1 1/2  1/3 1/3 1/4 (мин 4 лица) 1/1 1/2 1/3               1 / 4 01.12.-19.12.                       ПП 107€ 71€ 78€ 85€ 139€ 92€ 92€ 20.12.-28.12. 113€ 75€ 83€ 90€ 147€ 98€ 98€ 29.12.-01.01. 195€ 130€ 143€ 156€ 254€…
Read more

Kraljevski Cardaci Apartmani

    Цените се дадени за Наем на апартман во период: 29.11.2020. – 04.04.2021. 29.11.2020.do 04.04.2021. Период Смена 1/3 Студио 1/4 Апартман 1/6 Aпартман COMFORT LUX COMFORT LUX COMFORT LUX 29.11.-13.12. Нед / Нед 34 37,5 47 51,5 55,5 61 13.12. – 20.12. 5=7*     Нед / Нед 41 45,5 53 58,7 75,5 84…
Read more

Hotel Kraljevski Cardaci – Kopaonik

  Хотелски Ценовник за Зима 2020/2021   Ценовник на база Полупанисон валиден за период: 29.11.2020 – 04.04.2021. Перио Смена Соби 1/2, 1/2+1 Соби 1/1 Апартмани 1/2+2, 1/2+3, 1/2+4 Ски Опенинг 29.11. – 13.12. Нед / Нед 46            64,5 56 13.12. – 20.12. Нед / Нед 51,3           71,3 61 20.12. – 27.12. Нед /…
Read more