Sunce 4*
|

Sunce 4*

Специјална понуда од Sunce 4* HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Термин 26.10.2022 – 31.03.2023 (цените не се валидни за нова година и државни празници) Цените се дадени по соба (за 2 лица) на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба Мах лица Недела – Четврток Петок и Сабота Double Standart Room 2 возрасни 86€ 107€ Superior Room 2 возрасни +…

HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA
|

HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA

Специјална понуда од Sunce 4* HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Термин 26.10.2022 – 31.03.2023 (цените не се валидни за нова година и државни празници) Цените се дадени по соба (за 2 лица) на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба Мах лица Недела – Четврток Петок и Сабота Double Standart Room 2 возрасни 86€ 107€ Superior Room 2 возрасни +…

Zepter 4* Врњачка Бања
|

Zepter 4* Врњачка Бања

1 септември – 31 октомври 2022 / ноќевање со појадок / сместување недела-петок петок-недела 7 дневен пакет   Лукс соба 33,00 € 38,00 € 234,00 €   Студио лукс 35,00 € 42,00 € 256,00 €   Де лукс соба 38,00 € 45,00 € 276,00 € Цените се во €, се плаќа во денари 1€ =…

Vrnjačke Terme Spa 4* Врњачка Бања
|

Vrnjačke Terme Spa 4* Врњачка Бања

Цените се по лице на ден – ноќевање со појадок сместување понеделник до петок петок до недела Двокреветна супериор соба 38,50 € 47,00 € Де лукс апартман 55,50 € 64,00 € Цената е во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари Попусти, доплати: Дете до 2,99 г. бесплатно сместување Дете 3-9,99 г. 50%…

Fontana Spa 4* Врњачка Бања
|

Fontana Spa 4* Врњачка Бања

Цените се по лице на ден – ноќевање со појадок сместување цени Еднокреветна соба 66 € Двокреветна соба супериор 43 € Двокреветен суит апратман 58 € Двокреветен суит де лукс апартман 68 € Двокреветен де лукс суит – со џакузи 81 € Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари Цените…

Tonanti Spa 5* Врњачка Бања
|

Tonanti Spa 5* Врњачка Бања

Хотел ТОНАНТИ 5* – Врњачка Бања Ценовник Април / Мај / Октомври / Ноември / Декември Цените се дадени по соба на ден на база Појадок и Вечера Тип на Соба Цена Double Standart Room (1/2) 129€ Double Standart Room with Balcony (1/2) 159€ Lux Room (1/2) 146€ Lux Room with Balcony (1/2) 176€ Apartment (1/2) 207€ Apartment with Kitchen…

Kralj Spa 3* Врњачка Бања
|

Kralj Spa 3* Врњачка Бања

Цени од 1 септември – 31 октомври 2022 / ноќевање со појадок / сместување недела-петок петок-недела 7 дневен пакет   Лукс соба 33,00 € 38,00 € 234,00 €   Студио лукс 35,00 € 42,00 € 256,00 €   Де лукс соба 38,00 € 45,00 € 276,00 € Цените се во €, се плаќа во денари…

Nataly Spa 4* Соко Бања
|

Nataly Spa 4* Соко Бања

  Цените се по лице на ден сместување услуга 1-2 ноќевања 3+ ноќевања АПП стандард ноќевање со појадок 35€ 32€ АПП стандард полупансион 40€ 37€ АПП комфорт ноќевање со појадок 35€ 32€ АПП комфорт полупансион 40€ 37€ АПП панорама ноќевање со појадок 40€ 36€ АПП панорама полупансион 45€ 41€ АПП конак ноќевање со појадок 35€…