Category: Бугарија

Ruskovets Thermal Spa Hotel ****ДОБРИНИШТЕ БУГАРИЈА

  Ruskovets–ДОБРИНИШТЕ БУГАРИЈА Пакет 3 ноќевања   ПАКЕТ « РИТУАЛ ПИРИН » 07 Септември-30 Ноември Уникатен комплекс во подножјето на Пирин, кој се наоѓа во близина на борова шума… Фамилијарни вили и пространи апартмани, обезбедуваат приватност, атмосфера и луксуз.. Здрава храна подготвена од свежи производи Цената е за 1 ноќевање за соба (услов е минимум…
Read more

Maxi Park Hotel & Spa Velingrad

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД   Цени 2021   Цени на ДЕН за СОБА услуга ноќевање со појадок полупансион сместување кап. недела-четврток петок и сабота недела-четврток петок и сабота Deluxe Studio 2+1   92 € 116 € 116 € 140 € Deluxe studio 1+1   72 €   86 €   88 €…
Read more

Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања

  Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)   Редовен ценовник за 2021 год. Цените се во евра по лице за 1 ноќевање Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит   (2+2) Алпин апп (2+3) 03.01-06.03.2021 30.07-06.09.2021 Недела-четврток 61€ 64€ 72€…
Read more

Interhotel Sandanski 4*

Поради одржување и чистење, надворешниот и внатрешниот базен на хотелот нема да работат на 29 и 30.11.2021 г. Термалниот базен ќе ви стои на располагање.   Цени 2021 Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање со појадок SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 10+ ноќевања 1adl 58 € 70…
Read more