Hot Springs Spa 4* Село Бања
|

Hot Springs Spa 4* Село Бања

Hot Springs Spa 4* Село Бања Цени 2023 Цените се за 1 НОЌ за 1 СОБА – полупансион Капацитет во соба 2 + 0 2 + 1 2 + 2 2 + 2 тип на соба COMFORT EXECUTIVE ALPINE STUDIO JUNIOR SUITE 02.01 – 16.04.2023 Недела-Четврток 133,80 143,00 152,30 170,80 Петок и Сабота 156,90 170,80 180,00 189,20 17.04 – 20.07.2023…

Spartak (ex. Sv. Nikola) Spa 3* Сандански
|

Spartak (ex. Sv. Nikola) Spa 3* Сандански

  Spartak (ex. Sv. Nikola) Spa 3* Цени на рецепција во хотелот 03.01 – 23.12.2023 – 1 ноќевање со појадок сместување Еднокреветна стандарт Двокреветна стандарт Еднокреветна класик Двокреветна класик Фамилијарна соба цени 76 81 86 102 180 Цени во Турист за СОБА за 1 ноќевања со појадок сместување недела-четврток петок и сабота Еднокреветна стандарт 55 66 Двокреветна…

Therme Grand 5* Село Бања
|

Therme Grand 5* Село Бања

Therme Grand 5* Selo Banja Bugarija 01.03-31.05.2023     Цени за 2 лица во соба на ден сместување Ноќевање појадок Се вклучено минимум 2 ноќевања минимум 2 ноќевања делник викенд делник викенд Double Luxury 133 148 184 200 Executive room 143 158 194 210 Family room 179 189 230 240 Family Suite 189 200 240…

Pirin Park Spa 5* Сандански
|

Pirin Park Spa 5* Сандански

Pirin Park Spa 5* Сандански 10.02-30.11.2023 Цените се по соба на ден – ноќевање со појадок сместување петок и сабота недела-четврток Двокреветна СТАНДАРД 113,80 93,30 Еднокреветна СТАНДАРД 87,70 77,40 Двокреветна ЛУКС 124,10 103,60 Еднокреветна ЛУКС 92,50 82,30 Двокреветна СУПЕРИОР 134,30 113,80 Еднокреветна СУПЕРИОР 102,70 92,50 Доплати, попусти Дете до 4 години бесплатно Дете од 4-11,99…

Rimska Banja Spa 4* Село Бања
|

Rimska Banja Spa 4* Село Бања

Rimska Banja Spa 4* Село Бања 05.03-30.07.2023 Цени за соба на ден – полупансион сместување лица балкон петок и сабота недела-четврток Еднокреветна соба 1 да 66,70 55,40 Еднокреветна соба 1 не 61,50 50,70 Двокреветна соба 2 да 112,80 92,30 Двокреветна соба 2 не 107.70 87,00 Студио 2 да 118,00 97,00 Студио 2 не 112,80 92,30…

Maxi Park Spa 5* Велинград
|

Maxi Park Spa 5* Велинград

Maxi Park Spa 5* Велинград Цени 2023 Цени на ДЕН за СОБА услуга ноќевање со појадок полупансион сместување кап недела-четврток петок и сабота недела-четврток петок и сабота Standard Studio 2+1 120 140 144 162 Standard studio 1+1 92 110 106 124 Deluxe Studio 2+1 142 164 164 190 Deluxe Studio 1+1 104 122 118 136…

Ruskovets Spa 4* Добриниште
|

Ruskovets Spa 4* Добриниште

Ruskovets Spa 4* Добриниште 09.01 – 09.04.2023   Уникатен затворен комплекс во подножјето на Пирин, на само 6 км. од Банско Изберете помеѓу удобни хотелски апартмани и одвоени семејни вили Бесплатнa спа-зона за гостите на хотелот со сауна, парни бањи, топла клупа и лековита минерална вода во базените Бесплатни трансфери до лифтот во Банско /…

AquaSun Spa 3* Сандански
|

AquaSun Spa 3* Сандански

AquaSun Spa 3* Цени 02.01-22.12.2023   Цените се по соба на ден – ноќевање со појадок сместување м2 капацитет во соба цена Економи двокреветна соба без балкон и без поглед 15 2 61,50 Економи еднокреветна соба без балкон и без поглед 15 1 49,20 1 возрасен+1 дете /4-11,99г/ 15 1+1 56,40 Двокреветна делукс-без балкон 15…

Interhotel 4* Сандански
|

Interhotel 4* Сандански

Interhotel 4* Сандански Цени од 01.03.2023     Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање со појадок SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 1 adl 78 94 1 adl+1 chd /4-11,99/ 78 94 DBL /двокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 2 adl 100 120 2 adl+1…

Medite 5* – Сандански
|

Medite 5* – Сандански

Medite 5* – Сандански Цени на ден за соба 01.01.2023-22.12.2023 услуга лица балкон појадок појадок појадок+вечера појадок+вечера сместување недела-четврток петок и сабота недела-четврток петок и сабота Де лукс 2 125 135 145 155 Де лукс 1 100 110 113 125 Де лукс 2 да 132 143 152 162 Де лукс 1 да 108 118 120…