Category: Ski Opening

SKI OPENING KOPAONIK Вила Милмари – Копаоник Термин: 05.12 – 08.12.2019

4 дена / 3 ноќи Цена по лице: 60€ Во цената е вклучено: Сместување во Студио / Апартман на база наем на соба Ваучер за 3h користење на Wellness and Spa во H.Milmari Resort 3+* 20% попуст за изнајмување на ски опрема Превоз до Ски-Центар во склоп на работно време на Ски Центарот Во цената…
Read more

SKI OPENING KOPAONIK Milmari Resort 3+*- Копаоник Термин: 05.12 – 08.12.2019

4 дена / 3 ноќи Цена по лице: 149€ Во цената вклучува: 3 ноќевање на база Полупансион (Појадок и Вечера-шведска маса) Бесплатно користење на Wellnes & Spa услугите Сите гости на SPA & WELLNESS центарот добиваат баде мантил, пешкир и папучи -20% попуст наем на Ски/Борд Опрема -20% попуст на Ски-Карта Ски Бус во склоп на работно…
Read more

SKI OPENING KOPAONIK CLUB A 3*- Копаоник Термин: 05.12 – 08.12.2019

4 дена / 3 ноќи Цена по лице: 156€ Во цената вклучува: 3 ноќевање на база Полупансион (Појадок и Вечера-шведска маса) Бесплатно користење затворен базен,џакузи Wi-Fi -20% попуст на Ски-Карта за термин: 05.12-08.12.2019 Во цената не е вклучено (задолжително): Туристичка такса во износ од 1€ по лице од ден, деца 7 – 15 год. плаќаат…
Read more

SKI OPENING KOPAONIK Hotel Putnik 4*- Копаоник Термин: 05.12 – 08.12.2019

4 дена / 3 ноќи Цена по лице: 155€ Во цената е вклучено: 3 ноќи  на база полупансион (Појадок и Вечера) за сместување во стандарна соба Неограничено користење SPA & Wellness (Затворен базен за возрасни, базен за деца, Џакузи, Финска сауна, инфрацрвена сауна, Руска бања, Тепидариум Фитнес центар Паркинг Ски Гардеробер 20% попуст за наем на…
Read more