Cronwell Platamon Resort 5*
|

Cronwell Platamon Resort 5*

Last Minute понуда од Cronwell Platamon Resort 5* CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA                        http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО 4/10 28.04-28.05.2023 Standard Double Room 53 Трето лице 37 1 дете од 2-11.99 год. Гратис 2 дете од 2-11.99 год. 17 Минимум престој 3 Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место Опис:СПА…

Murite4* Банско
|

Murite4* Банско

  Хотел Мурите 4 * 1-Мај 28.04-01.05.2023 Хотел МУРИТЕ 4* Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive Зграда АЗАЛИА Двокреветна соба (2+0) 100€ 150€ Едноспален апартман (2+2) 116€ 174€ Двоспален апартман (4+2) 100€ 150€ Зграда ОРХИДЕА Двокреветна соба (2+0) 88€ 132€ Едноспален апартман (2+2) 104€ 156€ Двоспален апартман (4+2) 88€ 132€…