Category: Халкидики

BELLAGIO HOTEL 3* FOURKA  www.bellagio-hotel.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 4 01.06-30.06 01.07-14.07 15.07-31.08 01.09-10.09 11.09-30.09 Double Room 101 123 135 112 101 Twin Room 101 123 135 112 101 Triple Room 101 123 135 112 101 Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 1 дете од 3-11.99…
Read more

Olympion Sunset 5* Furka

OLYMPION SUNSET 5*    FURKA             www.olympion-sunset.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2023 ) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 7% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2023) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2023) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН  4 13.05-31.05 30.09-15.10 01.06-15.06 16.09-29.09 16.06-13.07 27.08-15.09 14.07-26.08 Double Superior Garden View or Pool View…
Read more

Neikos Mediterraneo 3* Hanioti

NEIKOS MEDITERRANEO 3* HANIOTI                                  www.neikosmed.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈАДО 20.04.2022 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10/4 28.04-19.05 24.09-08.10 20.05-09.06 10.09-23.09 10.06-23.06 24.06-14.07 27.08-09.09 15.07-26.08 COMFORT ROOM 2 Adults 84 95 114 149 183 STANDARD ROOM 2 Adults 76 86 103 133 165 PREMIUM SUITE…
Read more

Sani Beach 5* Sani Resort

First Minute понуда од Sani Beach 5* SANI BEACH 5* SANI RESORT       www.sani-resort.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 31.03 ДО 18.05.2023 И ОД 28.09 ДО 28.10.2023 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.05 ДО 23.06.2023 И ОД 05.09 ДО 27.09.2023 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО…
Read more

Ekies All Senses Resort 4* Vourvourou

EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU                    www.ekies.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 27.04-19.05 02.10-22.10 20.05-31.05 18.09-01.10 01.06-18.06 19.06-13.07 28.08-17.09 14.07-27.08 Double Superior 75 93 110 122 139 Junior Suite 87 104 127 156 185 Трето лице Гратис…
Read more

Golden Beach 3* Metamorfosi

HOTEL GOLDEN BEACH 3* – МЕТАМОРФОЗИ Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен склоп за релаксирање и одмор. Хотелот располага со 47 соби: 1/3 ”Economy” собите се наоѓаат на приземје и немаат поглед кон…
Read more

Jenny 3* Siviri

Хотелот ЏЕНИ е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и…
Read more

Blue Carpet Luxury Suites Pefkohori

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI     www.bluecarpetsuites.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2023 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/1/4 28.04-18.05 19.05-01.06 24.09-14.10 02.06-15.06 10.09-23.09 16.06-13.07 27.08-09.09 14.07-26.08 Suite Triple Standard 81 96 112 143 169 Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…
Read more

Elani Bay Resort 4* Elani Siviri

ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)        www.elani-resort.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/15 11.09-30.09 01.06-23.06 24.06-13.07 25.08-10.09 14.07-24.08 Double Room for Single Use 53 64 72 81 Double Room Standard 34 38 45 53 1 дете од 0-1.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Junior Suite Sea View 45 52 58 65 1…
Read more

Assa Maris 3* Agios Nikolaos  

ASSA MARIS 3* Agios Nikolaos              www.assamaris.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10.05-31.05 01.10-16.10 01.06-07.07 06.09-30.09 08.07-05.09 Double Room for Single Use Garden View 87 123 160 Double Garden View 58 85 111 Трето лице 23 23 23 1 дете од 2-11.99 год. Гратис 12 12 Double Sea…
Read more