Category: Јонско крајбрежје

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA      

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA     www.hotel-sivota.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 01.05-31.05 01.10-30.10 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-31.07 01.08-31.08 Double Standard 35 44 52 69 Triple Standard 35 44 52 69 Трето лице 18 18 18 18 1 дете од 2-9.99 год. 10 10 10 10 Suite up to 5 pax Standard 52 64 75…
Read more

AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI SIVOTA

AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI SIVOTA    www.aquaolivaresort.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 13.01.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 30.06.2023 И ОД 25.08 ДО 30.09.2023 ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0…
Read more

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA  

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA  www.enjoy-lichnos.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10/4 27/04 – 05/06 26/09 – 23/10 06/06 – 03/07 12/09 – 25/09 04/07 – 31/07 29/08 – 11/09 01/08 – 28/08 Paradise Suite with Outdoor Hydromassage Bathtub 2 pax 187 204 245 280 Executive Junior Suite 2…
Read more

PARGA BEACH RESORT 5* VALTOS BEACH  PARGA

PARGA BEACH RESORT 5* VALTOS BEACH , PARGA                                         www.pargabeachresort.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 2/4 14.04.23 08.05.23 09.05.23 29.05.23 30.05.23 12.06.23 13.06.23 03.07.23 04.07.23 17.07.23 18.07.23 21.08.23 22.08.23 11.09.23 12.09.23 25.09.23 26.09.23 08.10.23 09.10.23 31.10.23 AURA SUITE 2 ADL 130 171 293 340 395 443…
Read more

MEGA AMMOS 3*

MEGA AMMOS 3* SIVOTA                                        www.hotel-megaammos.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05-02.06 02.09-20.10 03.06-23.06 24.06-14.07 15.07-01.09 Standard Room Sea View 44 47 58 64 Трето лице 18 18 18 18 1 дете од 2-11.99 г. 12 12 12 12 Standard Room GV 44 47 59 64 Трето лице 18 18…
Read more

MarBella Elix 5*

First Minute понуда од MarBella Elix 5* MARBELLA ELIX 5* PERDIKA                                                     www.marbella.gr 4/1 28.04.23 25.05.23 26.05.23 10.06.23 11.06.23 24.06.23 25.06.23 10.07.23 11.07.23 26.08.23 27.08.23 16.09.23 17.09.23 02.10.23 03.10.23 16.10.23 17.10.23 31.10.23 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 27.05.2023ВАЖИ ЗА СИТЕ ТИПОВИ СОБИ ОСВЕН ЗА DELUXE DOUBLE SWIM UP, JUNIOR SUITE PANORAMA…
Read more