Kappa Resort Paliouri   
| | |

Kappa Resort Paliouri   

KAPPA RESORT PALIOURI                           www.kapparesort.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ 0/4 27.04-31.05 01.06-24.06 25.06-22.07 23.07-26.08 27.08-30.09 01.10-22.10 Suite 2 Bedrooms Panorama up to 4 pax 78 108 143 160 122 78 Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…

Вила Katia Polihrono
| | | |

Вила Katia Polihrono

Вила Katia Polihrono Вила Катија се наоѓа во Полихроно, во мирна област на почетокот на селото.” Вила Катија” позната и како “Вила со поглед”, лежи на 3000 м2 двор со многу зеленило, детско игралиште, сопствен паркинг, со скара во дворот погодна за повеќе од 20 лица. На само 250 м е од плажата во Полихроно….

Sato 4*
| | |

Sato 4*

SATO 4*- Suto More Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Капацитет 01.04-29.04 03.10-31.10 30.04-14.06 24.09-02.10 15.06-09.07 24.08-23.09 10.07-23.08 Classic Double Room 2+1 39 47 55 62 Classic Double SSV 2+1 45 50 59 67 Superior Room 3 / 2+2 50 59 67 76 Superior Room SSV 3 / 2+2 56…

Вила Kostas Nea Flogita
| | | |

Вила Kostas Nea Flogita

  Куќа “Kostas” 40.257445, 23.218133   Куќа“Kostas”се наоѓа на сама плажа, веднаш спроти фонтаната, на една од најдобрите локации во срцето на Неа Флогита. Располагаме со 2 два дуплекс апартмани на прв кат, каде што нема други сместувачки единици. Секој апартман располага со комплетно опремена кујна, ЛЦД ТВ, сопствени тоалети, Wi-Fi и клима уред вклучени во…

Вила Anastasija Nea Plagia
| | | |

Вила Anastasija Nea Plagia

Апартман Anastasija Nea Plagia Апартман ”ANASTASIJA” е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni” и на околу 60 м. од плажа. Располага со 1/4+2 дуплекс,со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети, дневна соба со легла на извлекувања во продолжение е и комплетно опремена кујна, WC, и голем балкон. *Доплата на туристичка такса…

Вила Blue Nea Plagija
| | | |

Вила Blue Nea Plagija

Вила Blue Nea Plagija   Вила ”BLUE” е лоцирана во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni” и на околу 30 м. од плажа. Располага со 1/4+1 дуплекс, со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети и едно дополнително легло на извлекување ,комплетно опремена кујна, WC, и голема тераса со страничен поглед на море. *Доплата на туристичка…

Вила Stela Nea Flogita
| | | |

Вила Stela Nea Flogita

АПАРТМАН ” СТЕЛА ”е лоцирана во близина на игралиштето на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед на море. Апартманот е 6-креветен на први спрат (спална соба со еден брачен и единечни кревети од која се излегува на тeраса, WC, кујна и дневен престој каде што можат да се сместат уште три лица на три единечни кревети, дневниот престој излегува…

Вила Elit Paralia
| | |

Вила Elit Paralia

ПАРАЛИА – ВИЛА ЕЛИТ ЛЕТО 2023 На 70км. од Солун се наоѓа Паралија, едно од најпознатите и најпосетувано летувалиште во Грција. Посебно се препорачува за љубителите на шопингот и добриот провод, со многу продавници, кафичи, дискотеки, таверни…. Живо место со голема плажа и топло море, поволно за посета пред и после сезона. Вила Елит се наоѓа…

Вила Antonio Leptokarija
| | |

Вила Antonio Leptokarija

Вила Антонио Лептокарија Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот. Вила Антонио е дестинација за сите генерации и семејства со деца. Во близина…

Вила Vula Leptokarija
| | |

Вила Vula Leptokarija

Вила ВУЛА Лептокарија Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа. Вила Вула е лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија. На 10 минути од центарот. *Вилата е нова изградена во 2020 година. Самата вила располага со три ,четири и пет креветни студија кои дел…

Вила Evgenija Nea Pori
| | |

Вила Evgenija Nea Pori

НЕИ ПОРИ  ВИЛА ЕВГЕНИЈА Неи Пори е место, кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот…