Montenegrina Hotel & Spa 4*
| |

Montenegrina Hotel & Spa 4*

Попусти: 10% попуст за резервации до 15.03.2023 Депозит 50% при резервација, остаток 21 ден пред тргнување; Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Light. Тип на Соба 18.02-02.06 30.09-31.10 03.06-16.06 09.09-29.09 17.06-30.06 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 Economy Room 1/2 49 58 64 78 89 Superior Room 1/2,1/3,1/4 53 62 71 87 98 Superior Aparment 1/4…