Montenegro Canj 4*
| |

Montenegro Canj 4*

MONTENEGRO CANJ 4* Цена по соба на ден на база Појадок и Вечера Тип на Соба 03.06-16.06 17.06-14.07 15.07-25.08 26.08-08.09 09.09-22.09 Studio 2+1 Side Sea View 2 ADL 91 95 102 98 91 1 adl 91 95 102 98 91 1 adl + 1 chd(2-12) 77 81 87 83 77 2 adl +1 chd (2-12) 114 119 128 122 114 3 adl 123 129 138 132 123 Studio 2+1 Pool View 2 ADL 89 93 100…

Pearl Beach Resort 4*
| |

Pearl Beach Resort 4*

Попусти: 10% попуст за резервации до 15.03.2023 Депозит 50% при резервација, остаток 21 ден пред тргнување; Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип на Соба 15.04-02.06 30.09-13.10 03.06-16.06 09.09-29.09 17.06-30.06 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 Hills Side Room 1/3 45 47 53 64 78 Standart Room 1/2 45 49 56 69 82 Superior Room…

Monte Mare 4*
| |

Monte Mare 4*

Попусти: 10% попуст за резервации до 15.03.2023 Депозит 50% при резервација, остаток 21 ден пред тргнување; Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Light Тип на Соба 01.06-16.06 09.09-29.09 17.06-30.06 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 Superior Room 1/2 44 49 58 69 Superior Aparment 1/4 47 53 62 73   Во цената е вклучено: All Inclusive Light (се…