Вила Dionisios Apartments  Дионисиос
| | |

Вила Dionisios Apartments Дионисиос

Куќа „Дионисиос“ од 79€ Куќа „Дионисиос апартментс“ е лоцирана на 40-50 метри од морето и песочната плажа, во мирен дел на Дионисиос. Студијата и апартманите кои се наоѓаат на вториот и на третиот кат од куќата се целосно реновирани пред летото 2018 и лето 2019 година. Тие се со комплетно опремени кујни, ЛЦД-телевизори, сопствен тоалет, клима…

Palladium 3* Kriopigi
| | | |

Palladium 3* Kriopigi

PALLADIUM 3* KRIOPIGI                www.hotel-palladium.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.02.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.05 ДО 15.06.2023 И ОД 10.09 ДО 14.10.2023 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2/0/10 19.05.23 01.06.23 02.06.23 15.06.23 16.06.23 29.06.23 30.06.23 20.07.23 21.07.23 19.08.23 20.08.23…