Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5*
| |

Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5*

 Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок  Тип на Соба 01.04-30.04 01.05-27.05 01.10-31.10 28.05-30.06 27.08-30.09 01.07-22.07 23.07-26.08 Classic room (2 pax) 2 adl 144 176 251 299 331 1 adl + 1 chd 144 176 251 299 331 Deluxe Bay view room (2 pax) 2 adl 167 203 289 342 381 1 adl + 1 chd 167 203 289 342 381 Deluxe Sea View…

California 5*
| |

California 5*

HOTEL CALIFORNIA 5*    Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба Капацитет 01.05-31.05 01.10-30.10 01.06-30.06 18.09-30.09 01.07-10.07 25.08-17.09 11.07-24.08 Superior DBL MOUNTAIN VIEW 1 ADL max. 2 113 172 244 287 2 ADL 122 181 244 286 Premium DBL Sea View 2 ADL max. 2 148 214 289 351 Family Room Sea View 2 ADL max.2+2 203 279 390 458…

Azimut 4*
| |

Azimut 4*

HOTEL AZIMUT 4* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 08.05-07.06 23.09-31.10 08.06-22.09 DOUBLE ROOM SEA VIEW 1 ADL 167 211 1 ADL + CHD 2-7 167 211 1 ADL + CHD (7-12) 167 211 2 ADL 167 211 DOUBLE LUX SEA VIEW 1 ADL 189 233 1 ADL + CHD (7-12) 189 233 1 ADL + CHD (2-7) 189 233 2 ADL 189…

Maestral Resort & Casina 5*
| |

Maestral Resort & Casina 5*

  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА HOTEL MAESTRAL RESORT & CASINO 5* Термин 04.06-30.06.2023 111€ по лице на ден на база Ноќевање Појадок Tуристичка такса и хотелско осигурување (се наплаќа во агенција): 0-11.99 години – 0,50€ по лице на ден; 12-17.99 години – 1.00€ по лице на ден;   HOTEL MAESTRAL 5* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 01.04-30.04 01.05-31.05 01.06-19.07 21.08-30.09 20.07-20.08 01.10-31.10   Premium DBL Park View 2 ADL 165 229 286 377 167 Premium DBL Sea View 2…

Montenegro Canj 4*
| |

Montenegro Canj 4*

MONTENEGRO CANJ 4* Цена по соба на ден на база Појадок и Вечера Тип на Соба 03.06-16.06 17.06-14.07 15.07-25.08 26.08-08.09 09.09-22.09 Studio 2+1 Side Sea View 2 ADL 91 95 102 98 91 1 adl 91 95 102 98 91 1 adl + 1 chd(2-12) 77 81 87 83 77 2 adl +1 chd (2-12) 114 119 128 122 114 3 adl 123 129 138 132 123 Studio 2+1 Pool View 2 ADL 89 93 100…

Blue Star 4*
| |

Blue Star 4*

HOTEL BLUE STAR 4* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 01.06-14.06 16.09-30.09 15.06-30.06 01.09-15.09 01.07-15.07 20.08-31.08 16.07-19.08 Standard Double Room 1 ADL 68 75 85 103 1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 78 85 98 118 2 ADL 78 85 98 118 2 ADL + 1 CHD( 2-11.99) 87 96 110 132 3 ADL 113 124 142 171 Superior Double…

Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5*
|

Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5*

Специјална понуда од Huma Kotor Bay Hotel and Villas 5* HUMA 5* Тип на Соба 01.04-30.04 01.05-27.05 01.10-31.10 28.05-30.06 27.08-30.09 01.07-22.07 23.07-26.08 Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Classic room (2 pax) 2 adl 144 176 251 299 331 1 adl + 1 chd 144 176 251 299 331 Deluxe Bay view room (2 pax) 2 adl 167 203 289 342 381 1 adl + 1 chd 167 203 289…

Kappa Resort Paliouri   
| | |

Kappa Resort Paliouri   

KAPPA RESORT PALIOURI                           www.kapparesort.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ 0/4 27.04-31.05 01.06-24.06 25.06-22.07 23.07-26.08 27.08-30.09 01.10-22.10 Suite 2 Bedrooms Panorama up to 4 pax 78 108 143 160 122 78 Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…

Pearl Beach Resort 4*
| |

Pearl Beach Resort 4*

Регуларна понуда од Pearl Beach Resort 4* PEARL BEACH RESORT 4* CANJ Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип на Соба 15.04-02.06 30.09-13.10 03.06-16.06 09.09-29.09 17.06-30.06 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 Hills Side Room 1/3 45 47 53 65 78 Standart Room 1/2 45 49 56 69 82 Superior Room 1/3 47 51 58…

Вила Katia Polihrono
| | | |

Вила Katia Polihrono

Вила Katia Polihrono Вила Катија се наоѓа во Полихроно, во мирна област на почетокот на селото.” Вила Катија” позната и како “Вила со поглед”, лежи на 3000 м2 двор со многу зеленило, детско игралиште, сопствен паркинг, со скара во дворот погодна за повеќе од 20 лица. На само 250 м е од плажата во Полихроно….

Sato 4*
| | |

Sato 4*

SATO 4*- Suto More Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Капацитет 01.04-29.04 03.10-31.10 30.04-14.06 24.09-02.10 15.06-09.07 24.08-23.09 10.07-23.08 Classic Double Room 2+1 39 47 55 62 Classic Double SSV 2+1 45 50 59 67 Superior Room 3 / 2+2 50 59 67 76 Superior Room SSV 3 / 2+2 56…