Category: Тасос

Вила Ласкарина Потос 10 ноќевања

LASKARINA – POTOS Laskarina е во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона и на само 30 m од плажа. Во нашата понуда се студија и апартмани наменети за сместување на 2 – 4 лица. Сместени се на втор кат. Студијата имаат директен или страничен поглед на море а апартманите гледаат на двор.…
Read more

Вила Мари 1 – Скала Сотира-10 ноќевања

VILA MARY 1 – SKALA SOTIROS Mary 1 e на 150 m оддалеченост од центарот на Скала Сотирос и на 200 m од плажата. До објектот води блага угорница. Сместена е во убав двор со базен, лежалки и бар покрај базенот. Објектот е неодамна комплетно реновиран и има рецепција. Секое студио има комплетно опремена кујна…
Read more

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата располага…
Read more

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со…
Read more