Хотел Kalimera Amudia
| | | | |

Хотел Kalimera Amudia

  Хотел Калимера се наоѓа во Амудиа на Јонскиот брег, во близина на плажа, скоро реновиран, нуди услуга на ноќевање со појадок во самиот објект. Хотелот располага со двокреветни и трокреветни соби сите лоцирани на прв спрат, секоја од нив опремена со сопствен тоалет, фен, тв, клима (без доплата) wi-fi, фрижидерче. ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО…

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA      
| | |

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA      

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA     www.hotel-sivota.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 01.05-31.05 01.10-30.10 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-31.07 01.08-31.08 Double Standard 35 44 52 69 Triple Standard 35 44 52 69 Трето лице 18 18 18 18 1 дете од 2-9.99 год. 10 10 10 10 Suite up to 5 pax Standard 52 64 75…

AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI SIVOTA
| | |

AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI SIVOTA

AQUA OLIVA 4 * AGIA PARASKEVI SIVOTA    www.aquaolivaresort.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 13.01.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 30.06.2023 И ОД 25.08 ДО 30.09.2023 ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0…

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA  
| | |

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA  

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA  www.enjoy-lichnos.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10/4 27/04 – 05/06 26/09 – 23/10 06/06 – 03/07 12/09 – 25/09 04/07 – 31/07 29/08 – 11/09 01/08 – 28/08 Paradise Suite with Outdoor Hydromassage Bathtub 2 pax 187 204 245 280 Executive Junior Suite 2…

PARGA BEACH RESORT 5* VALTOS BEACH  PARGA
| | |

PARGA BEACH RESORT 5* VALTOS BEACH  PARGA

PARGA BEACH RESORT 5* VALTOS BEACH , PARGA                                         www.pargabeachresort.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 2/4 14.04.23 08.05.23 09.05.23 29.05.23 30.05.23 12.06.23 13.06.23 03.07.23 04.07.23 17.07.23 18.07.23 21.08.23 22.08.23 11.09.23 12.09.23 25.09.23 26.09.23 08.10.23 09.10.23 31.10.23 AURA SUITE 2 ADL 130 171 293 340 395 443…

MEGA AMMOS 3*
| | |

MEGA AMMOS 3*

MEGA AMMOS 3* SIVOTA                                        www.hotel-megaammos.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05-02.06 02.09-20.10 03.06-23.06 24.06-14.07 15.07-01.09 Standard Room Sea View 44 47 58 64 Трето лице 18 18 18 18 1 дете од 2-11.99 г. 12 12 12 12 Standard Room GV 44 47 59 64 Трето лице 18 18…

MarBella Elix 5*
| |

MarBella Elix 5*

First Minute понуда од MarBella Elix 5* MARBELLA ELIX 5* PERDIKA                                                     www.marbella.gr 4/1 28.04.23 25.05.23 26.05.23 10.06.23 11.06.23 24.06.23 25.06.23 10.07.23 11.07.23 26.08.23 27.08.23 16.09.23 17.09.23 02.10.23 03.10.23 16.10.23 17.10.23 31.10.23 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 27.05.2023ВАЖИ ЗА СИТЕ ТИПОВИ СОБИ ОСВЕН ЗА DELUXE DOUBLE SWIM UP, JUNIOR SUITE PANORAMA…