Category: Грција

Dion Palace Resort & Spa 5* LITOHORO

  Специјална понуда од Dion Palace Resort & Spa 5*

Вила Ласкарина Потос 10 ноќевања

LASKARINA – POTOS Laskarina е во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона и на само 30 m од плажа. Во нашата понуда се студија и апартмани наменети за сместување на 2 – 4 лица. Сместени се на втор кат. Студијата имаат директен или страничен поглед на море а апартманите гледаат на двор.…
Read more

Вила Мари 1 – Скала Сотира-10 ноќевања

VILA MARY 1 – SKALA SOTIROS Mary 1 e на 150 m оддалеченост од центарот на Скала Сотирос и на 200 m од плажата. До објектот води блага угорница. Сместена е во убав двор со базен, лежалки и бар покрај базенот. Објектот е неодамна комплетно реновиран и има рецепција. Секое студио има комплетно опремена кујна…
Read more

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата располага…
Read more

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со…
Read more

Куќа “Billys”

Куќа “Billys” Попуст за рана резервација: 7 % попуст за целосна уплата до 10.05.2022   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат…
Read more

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има Сино Знаме за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани. Јерисос –…
Read more

Tsimpoukas villas Неа Флогита

Куќа ‘Tsimpoukas villas’ Попуст за рана резервација: 15 % попуст за целосна уплата до 10.05. за термините 22.05., 29.05 и 05.06. 10 % попуст за целосна уплата до 10.05. за сите останати термини   Куќа „Цимбукас“ е лоцирана на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот на Неа Флогита. Оддаленена е околу 250 метри максимум од…
Read more

Blue and White Неа Флогита

Куќа “Blue and White” 15 % попуст за целосна уплата до 10.05.    Куќа “Blue and White” е лоцирана во помирниот дел на Неа Флогита, на само 150 метри од плажа и 100 метри од центарот. Располагаме со 2 четирикреветни дуплекс апартмани. Секој апартман располага со комплетно опремена кујна, ЛЦД, ТВ, сопствени модерни тоалети, Wi-Fi и клима уред. Паркинг обезбеден пред куќата.…
Read more

Вила Сирагаст Врахос

Вила Сирагаст Врахос Вила Сирагаст(нова вила, втора година во употреба) на 30-40 м. од плажа, комфорни студиа: 1/2, 1/3 (за две возрасни и едно дете или три возрасни), и 1/2+2 студиа (за две возрасни и две деца), и 1/2+2 апартмани-мазонетки (за 4 возрасни лица-две лица во дневна, две лица на спрат-одделна соба) Во студијата: опремени кујни,…
Read more