Category: Будва

Hotel Iberostar Slavija 5*

Во цената е вклучено:   * Infinity базен на rooftop, чадори и лежалки околу базен – ГРАТИС; * Спа центар – сауна, парна бања, релакс зона * Турисичка такса и хотелско осогирување; * Хотелска гаража:           –  Април, Maj, Окт– ГРАТИС (резервација не е дозволена)           – Јуни и Септември – 5€ по кола на ден – (резервација не…
Read more

Aparthotel Radjenovic 3+*

Регуларна понуда од Aparthotel Radjenovic 3+* Apart Hotel RADJENOVIC 3+* Тип на Соба 21.05-10.06 11.06-25.06 26.06-09.07 10.07-28.07 29.07-20.08 21.08-11.09 12.09-26.09 27.09-31.10 Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ SNGL 1 ADL 27 29 38 40 42 38 31 29 DBL Mansardt 1 ADL 39 40 47 53 58 52 47 40 1 ADL+1 CHD (2-11,99) 39 40 47 53 58 52 47 40 2…
Read more

Hotel Aleksandar 4*

HOTEL ALEKSANDAR 4* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 40€ 54€ 69€ Single Room 56€ 79€ 110€ Apartment / Family Room 46€ 58€ 74€   Услови за деца: – Прво дете 2-6,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 50% попуст; – Прво дете 7-11,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 30% попуст; – Aпартман 2+2 деца до 6,99 години на дополнително легло 50% попуст; – Aпартман 2+2 деца…
Read more

Hotel Slovenska Plaza 3*

Специјална понуда од Slovenska Plaza 3* HOTEL SLOVENSKA PLAZA 3* BUDVA Специјална понуда за период на престој 04.05-31.05.2022 Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 34€ 46€ 57€ 1/1 Single Room 48€ 64€ 92€ Apartment 39€ 50€ 62€ Услови за деца:…
Read more

Hotel Bracera 4*

Регуларна понуда од Bracera 4* Hotel BRACERA 4* BUDVA 10% попуст за уплата до 30.03.2022 Цените се дадени по лице на ден на база ВВ во Standart Room & Standart Room Sea View Цените во Suite / Family Aparment Sea View се дадени по соба на ден на база ВВ Тип на соба Капацитет 01.07-25.08 28.12-02.01 26.08-10.09 01.06-30.06 11.09-30.09 01.05-31.05 01.10-31.10 01.03-30.04 01.11-27.12 03.01-28.02 Standart Room…
Read more

Hotel Slovenska Plaza 4*

Специјална понуда од Slovenska Plaza 4* HOTEL SLOVENSKA PLAZA 4* BUDVA Специјална понуда за период на престој 04.05-31.05.2022 Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 39€ 56€ 67€ 1/1 Single Room 55€ 74€ 107€ Apartment 43€ 57€ 72€ Услови за деца:…
Read more

Hotel Avala Resort & Villas 4*

HOTEL AVALA RESORT & VILLAS 4* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 03.01-30.04 01.05-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-31.08 SNGL 1 ADL 70 80 112 155 SNGL SSV 1 ADL 83 93 129 169 Standard DBL 1 ADL 90 101 134 180 1 ADL + 1 CHD (3-11,99) 90 101 134 180 2 ADL 90 101 134 180 2ADL + chd(…
Read more

Hotel Budva 4*

Регуларна понуда од Budva 4* HOTEL BUDVA 4*  Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 05.01-31.03 01.11-29.12 01.04-06.05 24.09-31.10 07.05-27.05 28.05-14.06 16.09-23.09 15.06-08.07 21.08-15.09 09.07-20.08 DBL STD 1 ADL 63 74 96 124 153 205 1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 87 98 120 148 178 231 2ADL 87 98 120 148 178 231 2 ADL + 1 INF 87…
Read more

Hotel Moskva 4*

Регуларна понуда од Moskva 4* HOTEL MOSKVA 4* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Tип на Соба Kaпацитет 01.05-31.05 01.10-31.10 01.06-15.06 14.09-30.09 16.06-14.07 19.08-13.09 15.07-18.08 1-2 DBL STD french bed 2 Adl 77 119 151 193 1 Adl 69 113 143 183 1-2 DBL STD twin 2 Adl 77 119 151 193 1 Adl 69 113 143 183 1-2 DBL comfort 2 Adl 77 119 151 193 1 Adl 69…
Read more

Hotel Suzana 3*

Регуларна понуда од Suzana 3* HOTEL SUZANA 3*  Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 21.05-10.06 11.06-25.06 26.06-09.07 10.07-28.07 29.07-20.08 21.08-11.09 12.09-26.09 DBL 1 ADL 34 36 42 44 49 44 38 1 ADL+1 CHD (2-11,99) 34 36 42 44 49 44 38 2 ADL 34 36 42 44 49 44 38 Studio 02 1 ADL 36 38 44 49…
Read more