Category: Бугарија

SUN PALACE 4*

ALL INCLUSIVE  две деца до 13,99 г – БЕСПЛАТНО !!! Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има…
Read more

ROYAL BAY 4* – ЕЛЕНИТЕ

ALL INCLUSIVE !!! – 20% до 28.02.2022   Royal Bay 4* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Сите соби и апартмани имаат прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб. Сите соби и апартмани имаат клима уред, кабелска ТВ, сеф,…
Read more

ROYAL PARK 4* – ЕЛЕНИТЕ

ALL INCLUSIVE !!! – 20% до 28.02.2022 Royal Park 4* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб. Сите соби и студија имаат клима уред, кабелска ТВ, сеф,…
Read more

ANDALUCIA BEACH 3* – ЕЛЕНИТЕ

ALL INCLUSIVE !!! – 20% до 28.02.2022 Andalucia beach 3* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб. Сите соби имаат клима уред, кабелска ТВ, сеф, фрижидер, тераса и фен…
Read more

ATRIUM BEACH 3* – ЕЛЕНИТЕ

ALL INCLUSIVE !!!  – 20% до 28.02.2022 Atrium 3* – All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб. Сите соби и апартмани имаат клима уред, кабелска ТВ, сеф, фрижидер,…
Read more

PALAZZO 4*

ALL INCLUSIVE !!! – 25% до 28.02.2022 Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.       ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ – 25% попуст за резервации направени до 28.02.2022 – 15% попуст…
Read more

CHAIKA BEACH RESORT 3*

ALL INCLUSIVE !!!  – 20% до 28.02.2022       Chaika Beach Resort 3* – All Inclusive се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на плажа. Хотелот е поделен во три згради, од кои некои нудат прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа, 2 отворени базени, неколку ресторани и барови и Спа центар. Сите…
Read more

EFFECT GRAND VICTORIA 4*

ULTRA ALL INCLUSIVE 24/7 – 15% до 28.02.2022  две деца до 11,99 год – БЕСПЛАТНО EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација. Хотелот има 3 ресторана ( основен ресторан Victoria…
Read more

IMPERIAL PALACE 5* (ex VICTORIA PALACE 5*)

  Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди највисоки стандарди за удобност во комбинација со голем број на услуги и занимливости. Неговата единствена позиција во срцето на ноќниот живот на бугарското крајбрежје…
Read more