Вила Александра Калитеа
| | | | |

Вила Александра Калитеа

Вила Алексндра Калитеа – Б категорија се наоѓа во централниот дел на Калитеа, во мирна област со многу зеленило во самиот центар на местото. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 300м, располага со  трокреветни студија  сите со поглед на двор и плоштад. Сите студиjа располагаат со еден дупли и еден единечен кревет, сопствен…

Вила Dionisios Дионисиос
| | |

Вила Dionisios Дионисиос

Куќа „Дионисиос“ од 79€ Куќа „Дионисиос апартментс“ е лоцирана на 40-50 метри од морето и песочната плажа, во мирен дел на Дионисиос. Студијата и апартманите кои се наоѓаат на вториот и на третиот кат од куќата се целосно реновирани пред летото 2018 и лето 2019 година. Тие се со комплетно опремени кујни, ЛЦД-телевизори, сопствен тоалет, клима…

Palladium 3* Kriopigi
| | | |

Palladium 3* Kriopigi

PALLADIUM 3* KRIOPIGI                www.hotel-palladium.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.02.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.05 ДО 15.06.2023 И ОД 10.09 ДО 14.10.2023 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2/0/10 19.05.23 01.06.23 02.06.23 15.06.23 16.06.23 29.06.23 30.06.23 20.07.23 21.07.23 19.08.23 20.08.23…