Category: Лето 2022

Dion Palace Resort & Spa 5* LITOHORO

  Специјална понуда од Dion Palace Resort & Spa 5*

Montenegrina Hotel & Spa 4*

First Minute понуда од Montenegrina Hotel & Spa 4* HOTEL MONTENEGRIA 4*- RAFAILOVICI 10% попуст за резервации до 24.06.2022 Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive Тип на Соба 01.07-14.07 26.08-08.09 15.07-25.08 09.09-30.09 Economy Room 1/2 78 89 61 Superior Room 1/2,1/3,1/4 83 94 67 Superior Aparment 1/4 94 105 78 Во цената е вклучено: – All…
Read more

SUN PALACE 4*

ALL INCLUSIVE  две деца до 13,99 г – БЕСПЛАТНО !!! Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има…
Read more

Вила Ласкарина Потос 10 ноќевања

LASKARINA – POTOS Laskarina е во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона и на само 30 m од плажа. Во нашата понуда се студија и апартмани наменети за сместување на 2 – 4 лица. Сместени се на втор кат. Студијата имаат директен или страничен поглед на море а апартманите гледаат на двор.…
Read more

Вила Мари 1 – Скала Сотира-10 ноќевања

VILA MARY 1 – SKALA SOTIROS Mary 1 e на 150 m оддалеченост од центарот на Скала Сотирос и на 200 m од плажата. До објектот води блага угорница. Сместена е во убав двор со базен, лежалки и бар покрај базенот. Објектот е неодамна комплетно реновиран и има рецепција. Секое студио има комплетно опремена кујна…
Read more

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас

ХЕЛИОС Гарден апарт хотел – Лименас Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата располага…
Read more

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со…
Read more

Куќа “Billys”

Куќа “Billys” Попуст за рана резервација: 7 % попуст за целосна уплата до 10.05.2022   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат…
Read more

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има Сино Знаме за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани. Јерисос –…
Read more