Category: Стримонски Брег

ВИЛА FILOXENIA – НЕА ВРАСНА

1/2 Студио ; 1/3 Студио ; 1/3 + 1 Студио ; 1/4 + 1 Апартман 7% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.12.2019     150 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Неа Врасна се наоѓа во залвот Strimonikos,карактеристична е по долгата песочна плажа,убавото море,многубројните таверни,ресторани и забавни паркови за најмалите.Мирниот одмор и долгите прошетки до Асправалта или Ставрос се главна карактеристика на ова…
Read more