Category: Јонски Брег

ВРАХОС – ВЕЛИСАРИОС

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос  на помалку од 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата е изолирана од бука, опкружена е со зеленило,и преполн двор со цвеќиња и дрва. Велисариос е една од постарите сместувачки капацитети во Врахос. Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување (фотелја), поволно само за дете…
Read more

LUIZA- ВРАХОС

ВИЛА ЛУИЗА ВРАХОС ВРАХОС БИЧ- се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно…
Read more

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ – ВРАХОС

ВРАХОС ЛЕТО 2020         ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани. Сите апартмани имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, ТВ, сопствено купатило и клима (се доплаќа…
Read more

ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА – ВРАХОС

ВРАХОС ЛЕТО 2020       ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва. Во дворот има лулашки за деца. Вилата има сопствен паркинг (ограничен капацитет) и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат…
Read more

ВИЛА ВАЈТ СЕНД БИЧ – ВРАХОС

ВРАХОС ЛЕТО 2020         ВИЛА ВАЈТ СЕНД БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа. Секое студио има 2 лежалки со чадор бесплатно на користење (во последниот ред на плажата). Студијата се на први кат со балкон со страничен поглед на море, комплет опремена мини кујна, сопствен тоалет,…
Read more

SEA VIEW -ВРАХОС

VILLA SEA VIEW Цените се по студио/апартман за 7 ноќевања во € без попуст Термини Ноќевања 1/4+1  студио 26.05 – 02.06 7 *89* 02.06 – 09.06 7 *129* 09.06 – 16.06 7 229 16.06 – 23.06 7 289 23.06 – 30.06 7 309 30.06 – 07.07 7 379 07.07 – 14.07 7 449 14.07 – 21.07…
Read more

Вила Margarita- Kанали

-25%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -20%  попуст за резервација и уплата 100% до 31.01.2020 -15%  попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2020 -10%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2020 Цените се по студио за 7 ноќевања во € без попуст период ноќевања STD 3 lux стран.погл.море STD 4 приземје STD…
Read more

Vagia- Амудиа

-15%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -12%  попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2020 -10%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2020 Цените се по студио/апартман за 7 ноќевања во € без попуст период ноќевања STD 2 STD 3 APP 4 26.05-02.06 7 49 59 79 02.06-09.06 7 69 79 99 09.06-16.06…
Read more

Atanasi – Амудиа

-15%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -12%  попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2020 -10%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2020   Цените се по студио/апартман за 7 ноќевања во € без попуст период ноќевања STD 3 APP 4 26.05 – 02.06 7   59*   79* 02.06 – 09.06 7…
Read more

White Sands – Врахос

-10% попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -07% попуст за резервација и уплата 100% до 31.01.2020 Цена за НАЕМ на соба за 7 ноќевања термини ноќевања STD 3 STD 3+1 26.05 – 02.06 7   79*   89* 02.06 – 09.06 7   119*   129* 09.06 – 16.06 7 149 159 16.06…
Read more