Category: Бугарија

HOTELI ALBENA

Албена 2020 /бесплатен интернет во целиот комлекс/   х.Оазис 2* All inclusive(се вклучено) По лице 06.06-25.06.20 26.06-08.07.20 09.07-20.08.20 21.08-05.09.20 06.09-21.09.20 1/2 соба 203€ 290€ 266€ 380€ 301€ 430€ 266€ 380€ 203€ 290€ ноќевања 7 10 7 10 7 10 7 10 7 10             х. Ком. 3* – All inclusive (се вклучено) По лице 06.06-25.06.20…
Read more

IMPERIAL PALACE HOTEL & SPA 5* – Сончев Брег

IMPERIAL PALACE HOTEL & SPA 5* Хотелот Imperial Palace 5 (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди највисоки стандарди за удобност во комбинација со голем број на услуги и занимливости. Неговата единствена позиција во срцето…
Read more

HOTEL PERLA 3* – Сончев Брег

HOTEL PERLA 3* – SUNNY BEACH Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се карактеризираат со класичен декор и сите имаат балкон, кабловска телевизија и фрижидер. Wi-Fi е бесплатен на јавни места.…
Read more

HOTEL KAVKAZ 4*- Сончев Брег

Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Хотелот има три еднокреветни соби, 99 двокреветни соби и 18 апартмани. Секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима, интернет. Хотелскиот комплекс вклучува • базен со коктел бар, • шопинг центар, • менувачница • фризер, • фитнес сала,• центар за масажа • сауна,…
Read more

HOTEL AQUAMARINE 4* – Сончев Брег

HOTEL AQUAMARINE 4*   (ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год – БЕСПЛАТНО) Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во близина на сите туристички возбудувања, кои Сончев Брег им ги нуди на своите гости. Хотелот располага со 104 соби и секоја…
Read more

CHAIKA BEACH RESORT 3* – Сончев Брег

CHAIKA BEACH RESORT 3* – Сончев Брег ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ – 35% попуст за резервации направени до 31.01.2020 – 30% попуст за резервации направени до 29.02.2020 – 25% попуст за резервации направени до 31.03.2020 – 10% попуст за резервации направени до 30.04.2020 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE услуга ТЕРМИНИ 08.06-21.06.2020…
Read more