Category: Ксамил

Вила Луна – Ксамил

-15% попуст за резервација за термин 03.07-10.07 Цените на табелата се со веќе пресметан попуст Цените се по студио за 7 ноќевања во € без попуст период ноќевања STD 2  STD 3 STD 4  APP 6  29.05-05.06 7 *49* *59* *69* *89* 05.06-12.06 7 *69* *79* *89* *129* 12.06-19.06 7 149 159 169 219 19.06-26.06 7 169 179 199…
Read more

Вила Бушати – Ксамил

Вилата Бушати е реновирана пред две години.  Има дво креветни, тро креветни, тро креветни со помошен лежај(фотелја на отворање),  и студиа со 4 кревети (се наоѓаат на високо приземје и цената им е иста како и 1/3+1 студиата). Од плажа е оддалечена 50 метри. Студијата се опремени со кујна, клима, фрижидер, СМАРТ ТВ (можат да се поврзат…
Read more

ВИЛА АЛЕКС – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички…
Read more

ВИЛА ХРИСТО – КСАМИЛ

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички…
Read more