Category: Индивидуални

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор 23-ти Октомври

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* 23-ти Октомври Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Понудата е валидна  21.10-25.10.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цените се дадени по соба на ден за база Појадок и Вечера Цените важат за минимум 2 ноќи престој, 3-то и 4-то ноќевање дополнителни 20% попуст Тип на соба…
Read more

Kraljevi Cardaci Spa 4* Копаоник 23 Октомври

11-ти Октомври H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник Период 21.10-25.10.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 3 дена / 2 ноќи 90€ по лице пакет 4 дена / 3 ноќи 135€ по лице пакет Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по…
Read more

Putnik 4* Копаоник 23 Oктомври

Oктомвриска Понуда H.Putnik 4*- Копаоник Период 20.10-25.10.2022 2 деца до 12,99 години ГРАТИС   4 дена / 3 ноќи 120€ по лице пакет 4 дена / 3 ноќи 157€ по лице пакет (Single Room) 3 дена / 2 ноќи 88€ по лице пакет 3 дена / 2 ноќи 105€ по лице пакет (Single Room) Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера…
Read more

Premier Luxury Mountain Resort 5*- Банско 07.10-12.10.2022

Специјална понуда од Premier Luxury Mountain Resort 5* 11-ти Октомври Hotel Premier Luxury Mountain Resort 5*- Банско Термин 07.10-12.10.2022 Цените се дадени по лице на ден за минимум 2 ноќи престој Executive Room – 35€ / Ноќевање со појадок Superior Suite – 42€ / Ноќевање со појадок Executive Room – 57€ / појадок и вечера Superior Suite – 64€ / појадок и вечера Во цената…
Read more

Хотел “Мурите 4*” Банско

Хотел “Мурите 4*” Банско Цени валидни за период од 11.09-30.11.2022     Нед-чет Нед-чет Пет-саб Пет-саб Вид на сместување  Азалиа    Орхидеа Азалиа    Орхидеа    Двокреветна соба ( 2+0) 43€ 38€ 48€ 41€ Едноспален апартман (2+2) 54€ 49€ 59€ 53€ Двоспален апартман (4+1) 43€ 38€ 48€ 41€ Троспален апартман ( 6+1) 43€ 38€        …
Read more