Category: Индивидуални

Kraljevi Cardaci Spa 4* Kopaonik

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник Период 11.11-14.11.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 3 дена / 2 ноќи 95€ по лице пакет 4 дена / 3 ноќи 130€ по лице пакет Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците…
Read more

Putnik 4* Kopaonik

Специјална понуда од Putnik 4* PROMO OFFER H.Putnik 4*- Копаоник Период 01.11-01.12.2022 (понудата не важи 11-13.11.2022) 2 деца до 12,99 години ГРАТИС Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера Недела-Четврток Петок-Сабота 41€ 46€ Еднокреветна соба Еднокреветна соба 52€ 59€ Минимум престој 2 ноќи Во цената е вклучено: – Појадок и Вечера – Користење на Wellness&Spa (затворен базен…
Read more

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* SPECIAL OFFER Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Понудата е валидна 01.11-20.12.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цените се дадени по соба на ден за 2 лица за база Појадок и Вечера Тип на соба Цена Standart Room 160€ Superior Room 190€ Family Room 248€ Junior Suite (1-Bed Room App.)…
Read more

Хотел “Мурите 4*” Банско

Хотел “Мурите 4*” Банско Цени валидни за период од 11.09-30.11.2022     Нед-чет Нед-чет Пет-саб Пет-саб Вид на сместување  Азалиа    Орхидеа Азалиа    Орхидеа    Двокреветна соба ( 2+0) 43€ 38€ 48€ 41€ Едноспален апартман (2+2) 54€ 49€ 59€ 53€ Двоспален апартман (4+1) 43€ 38€ 48€ 41€ Троспален апартман ( 6+1) 43€ 38€        …
Read more