Category: Авионски

ЕГИПЕТ НОВА ГОДИНА

Искористете ги нашите промотивни цени и дочекајте ја Новата 2021 година во Египет! Класична дестинација за незаборавен одмор – Нова Година опкружена со топлината и луксузот на Хургада!     НОВА ГОДИНА ВО ЕГИПEТ со директен чартер лет до Хургада од Софија Датум: 28.12.2020 – 03.01.2021 7 дена / 6ноќи   LABRANDA CLUB MAKADI  Standard…
Read more

КАПАДОКИЈА Нова Година

Aко постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе биде напишана за Кападокија! Добредојдовте во земјата на самовилите, прекрасните коњи, најубавите пејзажи на светот дополнети со шарено небо… Кападокија е место кое изобилува со убавини кои го одземаат здивот, уникатни карпести форми во кои древните народи ги направиле своите домови и светилишта. Од самовилски оџаци до подземни градови создадени во вулкански карпи и…
Read more

MAЛДИВИ Нова Година

НОВА ГОДИНА НА МАЛДИВИ Со директен чартер лет од Софија Дата: 28.12.2020 – 03.01.2021 7 дена / 5 ноќевања ПРОГРАМА Прв ден 28.12.2020 /Понеделник/: Софија-Мале Состанок на аеродромот во Софија, Терминал 1 за директен чартер лет до Мале, Малдиви, со авиокомпанија Gullivair со број на лет TJJ 701 во 22:00 ч. Втор ден 29.12.2020 /Вторник/:…
Read more