Category: Индивидуални

SKI OPENING-PUTNIK KOPAONIK

Специјална понуда од Putnik 4* СКИ ОПЕНИНГ HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК Термин 08.12-11.12.2022 Цена по лице за пакет од 3 ноќи Тип на Соба Standart Room Family Room Apartment Superior Room Family Superior Room Период 1/1 1/2 1/3 1/3 1/4 Мин.4 лица 1/1 1/2 1/3 1/4 08.12-11.12 303€ 201€ 222€ 241€ 393€ 261€ Во цената е вклучено:…
Read more

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* – Копаоник 08.12 – 11.12.2022 Пакет 4 дена / 3 ноќи Цена по лице 149€ Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера); – Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хаммам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,. –…
Read more

Божиќен Ski Opening во Терме Церкно-Словенија 22.12-25.12.2022

Spa and ski Hotel Cerkno Направете чекор надвор  од вашето  секојдневие и препуштете се на магична атмосфера во пријатна средина среде церкланските планини. На само чекор од главните патишта, ќе најдете се што ви треба за подолг или пократок одмор во секоја сезона. Израдувајте се на одличната хотелска понуда, термална вода, уредени ски стази и…
Read more

HOTEL SUNCE 4*- Соко Бања

HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Teрмин 08.12-11.12.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 2 возрасни во Standart Room 107€ на ден; 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години во Superior Room 142€ на ден; Во цената е вклучено: – Ноќевање со Појадок; – Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања,…
Read more

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* SPECIAL OFFER Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Понудата е валидна 01.11-20.12.2022 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цените се дадени по соба на ден за база Појадок и Вечера Тип на соба Цена Standart Room 160€ Superior Room 190€ Family Room 248€ Junior Suite (1-Bed Room App.) 250€…
Read more

Mona 4* -Златибор

Специјална понуда од Mona 4* HOTEL MONA 4*- Златибор Термин 08.12-11.12.2022 Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена Standart Room – 144€ Comfort Room – 164€ Superior Room – 186€ Single Room – 228€ Во цената е вклучено: – Ноќевање со појадок – Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет… – Wi-FI – Детско катче Во цената не е вклучено: – Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција) – Парна Бања – Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h Услови за деца: – Деца до 0-1,99 годни ГРАТИС; – Деца 2-9,99 години 3€ по лице на ден; – Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден; – Трето и…
Read more

Интерхотел Сандански 08.12 -11.12.2022

8 Декември Интерхотел САНДАНСКИ 08-11.12.2022   08.12.2022 (Четврток) Битола(Скопје)-Прилеп-Кавадарци-Валандово-Струмица-Сандански Поаѓање во 06:30 часот од Битола/Скопје за Сандански преку Струмица и Петрич (попатни одмори, царински формалности), продолжување кон Сандански.  По пристигнувањето сместување во хотелот. Слободно време, можност за користење на СПА центарот. Ноќевање 09.12.2022 (Петок) Сандански Појадок. Слободно време за индивидуални активности, можност за користење на…
Read more