Interhotel Sandanski 4*
| | |

Interhotel Sandanski 4*

Почитувани клиенти, Поради одржување и чистење, надворешниoт и внатрешниот базени на хотелот ќе бидат затворени од 20-24 ноември 2023 Термалниот надворешен базен на хотелот ќе биде отворен. Ве молиме извинете за непријатностите! Термини:  01.09-22.12.2023 Католички Божиќ 22-27.12.2023 Католички Божиќ 22-28.12.2023 02 – 07.01.2024   Цени 01.09-22.12.2023 Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање…

Sunce 4* Soko Banja
| | | |

Sunce 4* Soko Banja

Last Minute понуда од Sunce 4* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Hotel Sunce 4*- Соко Бања Понудата е валидна 15.11-29.12.2023 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цената е дадена за 2 ноќи за 2 лица Тип на Соба Kапацитет на соба Работни Денови (Недела – Четврток) Викенд Пакет (Петок – Сабота Standart Double Room 2 АDL 180€ 204€ Superior Room…

Zlatibor Mountain Resort&Spa 5* Zlatibor
|

Zlatibor Mountain Resort&Spa 5* Zlatibor

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* 8-ми Декември Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Понудата 07.12-10.12.2023 Цените се дадени по соба на ден на база Појадок и Вечера Тип на соба Капацитет на соба 2 PAX 3 PAX 4 PAX 5 PAX Standard Room 2 АDL 122€ / / / Superior Room 2…

Kraljevi Cardaci Spa 4* Kopaonik
|

Kraljevi Cardaci Spa 4* Kopaonik

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* – Копаоник 07.12 – 10.12.2023 Пакет 3 дена / 2 ноќи 125€ по лице Пакет 4 дена / 3 ноќи 180€ по лице Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера); – Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хаммам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,. – Неограничено користње на детски спа центар;…

Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*Kopaonik
|

Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*Kopaonik

Специјална понуда од Grand Deluxe Hotel & Spa 4+* SKI OPENING KOPAONIK 07.12-10.12.2023 Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** СПЕКТАКУЛАРНИ КОНЦЕРТИ 08.12 – АЦО ПЕЈОВИЌ 09.12 – СЕКА АЛЕКСИЌ Цени се дадени по соба на ден на база Полупансион Тип на Соба За проверка на цена исклучиво во агенција! Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи  резервација! Standart Room Superior Room Deluxe Room Family Room Family Suite Junior Suite Executive…

Gorski Hotel & Spa 4*Kopaonik
|

Gorski Hotel & Spa 4*Kopaonik

Специјална понуда од Gorski Hotel & Spa 4* SKI OPENING 2023 Gorski Hotel & Spa 4*- Копаоник 35% попуст на секое дополнително ноќевање ГРАТИС – Ски Карта за 07,08,09 и 10.12.2023 Влезници за концерти: 08.12 – Ацо Пејовиќ 09.12 – Сека Алексиќ Тип на Соба Услуга Пакет 3 ноќи 1/1 Superior Room HB Цените и слободниот капацитет се моментални и ве…

Aparthotel & Spa Zoned 4* -Копаоник
|

Aparthotel & Spa Zoned 4* -Копаоник

КОПАОНИК – ОТВАРАЊЕ НА СКИ-СЕЗОНА Спа Хотел Зонед 4* -Копаоник ТЕРМИН: 08 – 10 ДЕКЕМВРИ  Цена : 130 eвра по лице 2 ноќевања на база Полупансион         Користење на Спа центар, Фитнес , Интернет,Паркинг.        Деца од 0-04 години со 2 возрасни Бесплатно       Прво дете од 04…

Putnik 4* Koпаоник
|

Putnik 4* Koпаоник

Специјална понуда од Putnik 4* СКИ ОПЕНИНГ H.Putnik 4*- Копаоник Период 07.12-10.12.2023 Цена по лице за 2 ноќи на база Појадок и Вечера Тип на Соба Капацитет на Соба Цена Standart Double Room 2 АDL + 1 INF 160€ Superior Double Room 2 ADL + 1 INF 192€ 1/3 Superior Family Room 3 ADL 192€ 1/4 Superior Family Room…

Club A 3* Копаоник
|

Club A 3* Копаоник

Специјална понуда од Club A 3* СКИ ОПЕНИНГ Hotel CLUB A 3*- KOPAONIK Teрмин 07.12-10.12.2023 10% ПОПУСТ ДО ПОПОЛНУВАЊЕ НА КАПАЦИТЕТИТЕ Пакет 3 дена / 2 ноќи – 144€ Пакет 4 дена / 3 ноќи – 216€ Во цената е вклучено: – Цената е дадена по лице за пакет на база Појадок и вечера – Wi-Fi низ цел хотел…

Сандански Спа Хотели 08.12 – 10.12.2023
| |

Сандански Спа Хотели 08.12 – 10.12.2023

8 Декември  – САНДАНСКИ 08-10.12.2023 08.12.2023  Битола(Скопје)-Прилеп-Кавадарци-Валандово-Струмица-Сандански Поаѓање во 06:30 часот од Битола/Скопје за Сандански преку Струмица и Петрич (попатни одмори, царински формалности), продолжување кон Сандански. По пристигнувањето сместување во хотелот. Слободно време, можност за користење на СПА центарот. Ноќевање. 09.12.2023  Сандански Појадок. Слободно време за индивидуални активности, можност за користење на СПА центарот или индивидуална прошетка во…

Mona 4* Zlatibor
|

Mona 4* Zlatibor

8-ми Декември Hotel Mona 4* Златибор Термин 07.12-10.12.2023 Цена по лице за пакет од 3 ноќи Double Standart Room 131€ Comfort Room 147€ Superior Room 168€ Во цената е вклучено: – Ноќевање со појадок – Користње на затворени базени,џакузи,сауна свет.. – Фитнес Центар; – Wi – FI низ цел хотел; – Детско катче – 1 возење за цело семејство со гондола; Во цената не е вклучено:…