Mona 4* Zlatibor
|

Mona 4* Zlatibor

Специјална понуда од Mona 4* FIRST MINUTE OFFER (за резервација до 24.03.2023) ВЕЛИГДЕН ВО МОНА 4*- ЗЛАТИБОР Термин 13.04-18.04.2023 Пакет од 3 ноќи по лице: – Standard Room – 147€ – Comfort Room – 167€ – Superior Room – 190€ – Single Room – 234€ Пакет од 4 ноќи по лице: – Standard Room – 176€ – Comfort Room – 199€…

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* Zlatibor
|

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* Zlatibor

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* Пакет Велигден Hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во Superior Room Термин 13.04-18.04.2023 Цената е дадена за 2 лица на ден на база Полупансион Тип на сместување Цена Standart Room 229€ Superior Room 259€ Family Room 289€ Junior Suite 279€ Family Suite 309€ Во…

Fontana 4* Vrnjacka Banja
|

Fontana 4* Vrnjacka Banja

ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА Hotel Fontana 4*- Vrnjacka Banja Термин 14.04-17.04.2023 2 деца до 6,99 години ГРАТИС Пакет по лице 3 ноќи / 4 дена Superior Room 188€ Superior Double Room with Balcony 203€ Superior Aparment / Family Aparment 218€ Studio / 1 BedRoom Aparment with balcony 233€ Deluxe Aparment 263€ Во цената е вклучено: – Сместување на база Полупансион (појадок и вечера) – 20% попуст на A’la Carte цени – Доцно…

Viceroy Luxury Mountain Resort 5* Kopaonik
|

Viceroy Luxury Mountain Resort 5* Kopaonik

ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА Viceroy Luxury Mountain Resort 5*- Kopaonik Тeрмин 13.04-19.04.2023 Цена за King Room за пакет од 3 ноќи за 2 лица Цена за Queen Room за пакет од 3 ноќи за 2 лица + 2 деца (0-11,99 години) Поради секојдневни измени na цени  неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација! Тип на соба Капацитет на соба 3 ноќи пакет King Room 2 возрасни лица 474€ Double Queen Room 2 возрасни + 2 деца 623€…

Sunce 4* Soko Banja
|

Sunce 4* Soko Banja

Велигденски Пакет HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Термин 13.04-18.04.2023 2 деца до 6,99 години ГРАТИС Пакет 3 ноќи / 4 дена по лице Double Standart Room 204€ Superior Room 274€ Во цената е вклучено: – Полупансион (Појадок и Вечера) – Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна…

Tonanti 5* Vrnjacka Banja
|

Tonanti 5* Vrnjacka Banja

ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН Teрмин 14.04-18.04.2023 HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA 248€ пакет од 3 ноќи по лице во Standart Room 275€ пакет од 3 ноќи по лице во Lux Room Во цената е вклучено: – Полупансион – појадок и вечера – Свечен велигденски ручек – Неограничено користење на Wellness & Spa: затворен базен, финска сауна, био сауна, инфраред сауна, солена соба, релакс…

Putnik 4* Kopaonik
|

Putnik 4* Kopaonik

ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК Термин 13.04-19.04.2023 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 4 дена / 3 ноќи 195€ по лице 5 дена / 4 ноќи 260€ по лице 6 дена / 5 ноќи 285€ по лице 7 дена / 6 ноќи 342€ по лице Во цената е вклучено: – Сместување на база појадок и вечера;…

Mona 4* Zlatibor
|

Mona 4* Zlatibor

FIRST MINUTE OFFER (за резервација до 24.03.2023) ВЕЛИГДЕН ВО МОНА 4*- ЗЛАТИБОР Термин 13.04-18.04.2023 Пакет од 3 ноќи по лице: – Standard Room – 147€ – Comfort Room – 167€ – Superior Room – 190€ – Single Room – 234€ Пакет од 4 ноќи по лице: – Standard Room – 176€ – Comfort Room – 199€ – Superior Room – 230€ –…

Gorski Hotel & Spa 4* Kopaonik
|

Gorski Hotel & Spa 4* Kopaonik

ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН GORSKI HOTEL & SPA 4*- KOПАОНИК Термин 13.04-21.04.2023 Пакет 4 дена /3 ноќи Цените се дадени по лице за пакет на база Појадок и Вечера Тип на Соба 3 ноќи Single Superior Room 291€ 1/2 Superior Room 207€ Single Deluxe Room 332€ 1/2 Deluxe Room 231€ Superior Family Room 231€ Deluxe Family Room 262€  …

Аvala Resort & Spa 4+*- Budva
|

Аvala Resort & Spa 4+*- Budva

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ АVALA RESORT & SPA 4+*- BUDVA 2 деца до 6,99 години ГРАТИС Teрмин 14.04-24.04.2023 Цена за 2 лица за 2 ноќи 190€ Цена за 2 лица за 3 ноќи 270€ Во цената е вклучено: – Ноќевање со појадок во Standart Room; – Бесплатенн Up Grade на соба според расположливост; – Неограничено користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи, турска…

Therme Grand 5* Село Бања
|

Therme Grand 5* Село Бања

Therme Grand 5* Selo Banja Bugarija 14.04-17.04.2023 Празничен велигденски ручек; Празнична велигденска програма; Цената е за 2 лица во соба на ден Се вклучено сместување цена Double Luxury room 234 Executive room 255 Family room 286 Family Suite 296 Цените се во €, се плаќа во денари, 1 € = 62 денари Дете 0-1,99 г….