Category: Индивидуално

Интерхотел Сандански 10.03.2023-12.03.2023

Промо пакет за Денот на Жената Интерхотел Сандански 10-12.03.2023 10.03.2023 (Петок) Битола(Скопје)-Прилеп-Неготино-Струмица-Сандански Поаѓање во 06:30 часот од Битола/Скопје за Сандански преку Струмица и Петрич (попатни одмори, царински формалности), продолжување кон Сандански.  По пристигнувањето сместување во хотелот. Слободно време, можност за користење на СПА центарот. Ноќевање   11.03.2023 (Сабота) Сандански Појадок. Слободно време за индивидуални активности,…
Read more

Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* 08.12 – 11.12.2022

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* – Копаоник 08.12 – 11.12.2022 Пакет 4 дена / 3 ноќи Цена по лице 149€ Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера); – Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хаммам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,. –…
Read more