Category: Сопствен превоз

Perun Lodge 4* – БАНСКО

08- ми Март 2020 : БАНСКО – Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*   Тип на сместување Цена Студио (2+1) 30€ Едноспален апартман (2+2) 32€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, Интернет во лоби, транспорт до…
Read more

Murite 4* – БАНСКО

Хотел МУРИТЕ 4* – БАНСКО 8-ми МАРТ     Тип на сместување Зграда Азалиа Зграда Орхидеа Дворкеветна соба (2+0) 32€ 30€ Едноспален апартман (2+2) 34€ 32€ Двоспален апартман (4+2) 32€ 30€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО и вклучуваат : Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци…
Read more

Mountain Paradise 4* – Банско

8-ми Март – БАНСКО | Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*   Тип на сместување Цена Студио (2+0) 30€ Едноспален апартман (2+2) 32€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес Интернет во лоби, транспорт до жичарница…
Read more

Интер Хотел 4* – Сандански

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020   ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Тип на сместување Промотивна цена за уплата до 01.02.2020 : Редовна цена : Двокреветна лукс соба 145€ 155€ Еднокреветна лукс соба 105€ 115€ Дете до 3.99 год. Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 12€ на ден Дете…
Read more

Свети Никола 3* – Сандански

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020 СВЕТИ НИКОЛА 3* Тип на сместување 2 НП Двокреветна стандард соба 40€ Двокреветна лукс соба 50€   Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат: 2 ноќевања со појадок Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, римска бања, сауна, џакузи,…
Read more