Category: 8-ми Март

Perun Lodge 4* – БАНСКО

08- ми Март 2020 : БАНСКО – Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*   Тип на сместување Цена Студио (2+1) 30€ Едноспален апартман (2+2) 32€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, Интернет во лоби, транспорт до…
Read more

Murite 4* – БАНСКО

Хотел МУРИТЕ 4* – БАНСКО 8-ми МАРТ     Тип на сместување Зграда Азалиа Зграда Орхидеа Дворкеветна соба (2+0) 32€ 30€ Едноспален апартман (2+2) 34€ 32€ Двоспален апартман (4+2) 32€ 30€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО и вклучуваат : Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци…
Read more

Mountain Paradise 4* – Банско

8-ми Март – БАНСКО | Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*   Тип на сместување Цена Студио (2+0) 30€ Едноспален апартман (2+2) 32€   Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат : Појадок и вечера Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес Интернет во лоби, транспорт до жичарница…
Read more

БАЛИ

БАЛИ 16 – 24.03.2020  по цена од 990 € 🔹 Понудата вклучува: ➡️ Авио билет со Qatar Airways ➡️ Хотелско сместување во хотел со 4 * на база на ноќевање со појадок ➡️ Трансфери во Бали ➡️ Водич на патувањето ➡️ Целосна организација и програма на патувањето ➡️ Сите тури и оброци напоменати во програмата…
Read more

ЈОРДАН

04-11.03.2020 – 7 НОЌИ    ДЕН 1 – Софија – Акаба Поаѓање од Софискиот аеродром (Терминал 2) во 16:35 часот до Акаба со летот на Рајанар. Пристигнување на аеродромот во Акба, во 19:30 часот Трансфер во хотел. Сместување. Ноќевање. ДЕН  2 – Акаба – Петра – Акаба Појадок. Целодневна екскурзија до Петра – уникатен град…
Read more

Интер Хотел 4* – Сандански

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020   ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Тип на сместување Промотивна цена за уплата до 01.02.2020 : Редовна цена : Двокреветна лукс соба 145€ 155€ Еднокреветна лукс соба 105€ 115€ Дете до 3.99 год. Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 12€ на ден Дете…
Read more

Свети Никола 3* – Сандански

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020 СВЕТИ НИКОЛА 3* Тип на сместување 2 НП Двокреветна стандард соба 40€ Двокреветна лукс соба 50€   Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат: 2 ноќевања со појадок Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, римска бања, сауна, џакузи,…
Read more

САНКТ ПЕТЕРБУРГ И МОСКВА

САНКТ ПЕТЕРБУРГ И МОСКВА Датум: 31 Март Денови: 9 Превоз: Авионски Цена: 799 Евра Хотел: 4* Опис на патувањето 31. Март (Вторник) СКОПЈЕ – БЕЛГРАД – САНКТ ПЕТЕРБУРГ Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 13:45 часот. Полетување во 15:05 преку Белград и пристигнување во Санкт Петербург во 20:45 часот (локално време). Организиран трансфер до хотелот и сместување. Ноќевање. 1. Април (Среда) САНКТ…
Read more

ПРАГА

                                                                                                    ПРАГА, ДРЕЗДЕН и ВИЕНА  …
Read more

АНДАЛУЗИЈА

Датум: 24 Март Денови: 7 Превоз: Авионски Цена: 699 Евра Хотел: 3*/4* Опис на патувањето Андалузија е најголемиот шпански регион со преубави градови и живописни села. Со околу осум милиони жители, таа е поголема од половина европски држави. Најјужниот регион на Шпанија, каде се сретнуваат Средоземното Море и Атлантскиот Океан е местото каде историјата оставила длабоки траги. Андалузија е лулка на коридата, фламенкото, гитарата… Сонце,…
Read more